Teknoloji Haberleri

Sürpriz hediyeli SDN Cevaplıyor #178

SDN Cevaplıyor 178. bölüm ile karşınızda. Bu hafta da her salı olduğu olduğu canlı yayında sizlerden gelen soruları yanıtlıyoruz. YouTube üzerinden yaklaşık yarım saat boyunca merak ettiğiniz tüm sorulara cevap veriyoruz. Öncelikli olarak Forum sayfamızdan gelen soruları yanıtlıyoruz. Forum üzerinden soru sormak için buraya tıklayabilirsiniz.

SDN Cevaplıyor 177

Sürpriz hediyeli! – SDN Cevaplıyor #178

ShiftDelete.Net olarak her salı canlı yayın ile karşınıza çıktığımız SDN Cevaplıyor bu hafta 178. bölümü ile tam 18:00’da YouTube’da sizlerle. https://youtu.be/2AmAX-in2uc Sorularınızı bizlere YouTube yayınındaki yorumlar kısmından sorabileceğiniz gibi, forum üzerinden de iletebilirsiniz.

Forum sayfamızdan sorular öncelikli cevaplanıyor!

Forum sayfamızda sorduğunuz soruları öncelikli olarak cevaplıyor ve sorularınızı cevapsız bırakmıyoruz! Buraya tıklayarak forum sayfamıza gidebilir, sorunun cevap alabilirsiniz.

SDN Cevaplıyor canlı yayınını kaçıranlar ne yapacak?

Eğer canlı yayını kaçırdıysanız YouTube kanalımız üzerinden tekrarını izlemeniz mümkün. Ayrıca içeriklerimize Twitter ve Facebook üzerinden de erişebilir, teknoloji dünyasındaki en yeni gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerini anında izleyebilirsiniz. Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

The post Sürpriz hediyeli SDN Cevaplıyor #178 appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.