SwiftKey'den yeni animoji benzeri özellik

Apple iPhone X ile birlikte animojiyi tanıtmasının ardından birçok farklı firma da bu AR teknolojisini kullanarak kendi emoji özelliklerini cihazlarına entegre etti. Bugün ise SwiftKey Puppets olarak isimlendirilen animoji benzeri özelliğin...

SwiftKey'den yeni animoji benzeri özellik
Apple iPhone X ile birlikte animojiyi tanıtmasının ardından birçok farklı firma da bu AR teknolojisini kullanarak kendi emoji özelliklerini cihazlarına entegre etti. Bugün ise SwiftKey Puppets olarak isimlendirilen animoji benzeri özelliğin videosu yayınlandı!

Apple Macbook’ların klavyesi tamamen değişiyor!

SwiftKey Puppets Android için animoji özelliğini sunacak!

Apple’ın iPhone X ile birlikte tanıttığı Animoji’nin kullanıcılar tarafından oldukça sevilmesinin ardından, Samsung Galaxy S9 ile birlikte AR Emoji, ASUS ise Zenfone 5 ile Zenimoji özelliğini sundu. Şimdi ise SwiftKey Puppets ile animoji benzeri bu özelliği kullanabileceksiniz. Microsoft’un ünlü alt şirketlerinden SwiftKey yeni emoji teknolojisinin ilk videosunu YouTube’da yayınladı. SwiftKey ile Android kullanıcıları, üç boyutlu hayvan karakterlerindeki ayrıntılı yüz ifadelerini yönetebilecek ve istedikleri ifade ile kendilerine ait emojiyi mesajlaşırken kullanabilecekler. SwiftKey Puppets Android için animoji özelliğini sunacak! - ShiftDelete.Net SwiftKey'in ‘Puppets’ yani kukla olarak adlandırdığı yeni özellik Android kullanıcıları için yavaş yavaş sunulmaya başladı. Uygulama klavyesinde panda, kedi, dinozor, baykuş veya köpek karakterleri ile gülümseme, göz kırpma ve kafa hareketlerinizi algılayan emojiler oluşturabilirsiniz. https://youtu.be/31YAemod-HI Şirketin uygulamaya yakın zamanda emoji ile video kaydetme özelliğini de entegre etmesi bekleniyor. Bu durumun da Microsoft'un üç yıl önce 250 milyon dolara satın aldığı SwiftKey'in kendini güncel tuttuğunun en büyük göstergesi.

The post SwiftKey'den yeni animoji benzeri özellik appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.