Telefon kadar ince Acer Swift 7 inceleme!

CES 2019’da tanıtılan Acer Swift 7 kısa bir süre sonra ülkemiz pazarında da satışa çıktı. Biz de bu inceliğiyle akıllı telefonları kıskandıran yeni dizüstü bilgisayarı sizler için inceledik. Tasarımı ile dikkat çeken Acer Swift 7 özellikleri kullanıcısına neler sunuyor? Tasarımının yanındaki artıları neler? Hepsi Acer Swift 7 inceleme videomuzda. Yeni Acer Swift 7 fiyatı ve özellikleri Yeni Acer Swift 7 inceleme videosu! Lafı daha fazla uzatmadan videomuza geçelim ve yeni bilgisayar ne gibi özelliklerle geliyor hepsine yakından bakalım? İyi seyirler… https://youtu.be/yN3ql9zcmp0 Yaklaşık 7500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan yeni Acer Swift 7 özellikleri yanında inceliği ve hafifliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kasa tasarımına baktığımızda yalnızca 8.98 milimetrelik kalınlığının ilk olarak göze çarptığını söyleyebiliriz. Ayrıca 1.2 kilogramlık ağırlığa sahip dizüstü bilgisayar kolayca taşınabiliyor ve ağırlık yapmıyor. Metal malzemenin kullanıldığı Acer Swift 7 dizüstü bilgisayar bu sayede kaliteli hissi veriyor.  Yeni Acer Swift 7 özellikleri - Ekran Yeni Acer Swift 7 inceleme videomuzda da gördüğünüz gibi ekranı 180 derece açılabilen dizüstü bilgisayarın biraz da teknik özelliklerine bakalım. 14 inçlik bir ekrana sahip Acer Swift 7’in ekranı on noktadan çoklu dokunma desteğine sahip. Yani yalnızca fiziksel kontrollerle değil parmaklarınızla da bilgisayara hakim olabilirsiniz. IPS tabanlı bir panele sahip ekran 1920 x 1080 megapiksellik FHD çözünürlükle geliyor. Notebook’lar için çıkan Gorilla Glass NBT ekran camının kullanıldığı dizüstü bilgisayarın sağın bir SIM kızağı bulunuyor. 4G destekli Acer Swift 7, Wi-Fi bağlantısının olmadığı yerlerde de kolayca internete bağlanmayı sağlıyor.  Yeni Acer Swift 7 özellikleri - Teknik Windows 10 Pro işletim sistemiyle gelen Acer yeni nesil dizüstü bilgisayarda 4.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel Core i7 7Y75 işlemci kullanıyor. Ayrıca yeni Acer notebook modelinde 8 /16 GB LPDDR3 RAM’e ve 256 GB SDD depolama alanına yer veriliyor. Bilgisayarın grafik birimi tarafında ise Intel HD Graphics 615 bizi karşılıyor.  Parmak izi okuyucu özelliği bulunan Acer Swift 7 modelinin giriş-çıkış portlarına baktığımızda karşımıza, bir adet jak girişinin yanında iki adet USB-C Thunderbolt 3 çıkıyor. Alt kısımda ise iki adet Dolby destekli hoparlör görev alıyor.  Son olarak, Acer Swift 7 modelinde iki hücreli 4580 mAh’lik batarya ile geliyor. Bu 10 saatlik kullanım sunabiliyor. Ancak performanslı kullanımda bu sürenin azalabileceğini hatırlatmak fayda var.  The post Telefon kadar ince Acer Swift 7 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Telefon kadar ince Acer Swift 7 inceleme!
CES 2019’da tanıtılan Acer Swift 7 kısa bir süre sonra ülkemiz pazarında da satışa çıktı. Biz de bu inceliğiyle akıllı telefonları kıskandıran yeni dizüstü bilgisayarı sizler için inceledik. Tasarımı ile dikkat çeken Acer Swift 7 özellikleri kullanıcısına neler sunuyor? Tasarımının yanındaki artıları neler? Hepsi Acer Swift 7 inceleme videomuzda.

Yeni Acer Swift 7 fiyatı ve özellikleri

Yeni Acer Swift 7 inceleme videosu!

Lafı daha fazla uzatmadan videomuza geçelim ve yeni bilgisayar ne gibi özelliklerle geliyor hepsine yakından bakalım? İyi seyirler… https://youtu.be/yN3ql9zcmp0 Yaklaşık 7500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan yeni Acer Swift 7 özellikleri yanında inceliği ve hafifliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kasa tasarımına baktığımızda yalnızca 8.98 milimetrelik kalınlığının ilk olarak göze çarptığını söyleyebiliriz. Ayrıca 1.2 kilogramlık ağırlığa sahip dizüstü bilgisayar kolayca taşınabiliyor ve ağırlık yapmıyor. Metal malzemenin kullanıldığı Acer Swift 7 dizüstü bilgisayar bu sayede kaliteli hissi veriyor. 

Yeni Acer Swift 7 özellikleri - Ekran

Yeni Acer Swift 7 inceleme videomuzda da gördüğünüz gibi ekranı 180 derece açılabilen dizüstü bilgisayarın biraz da teknik özelliklerine bakalım. 14 inçlik bir ekrana sahip Acer Swift 7’in ekranı on noktadan çoklu dokunma desteğine sahip. Yani yalnızca fiziksel kontrollerle değil parmaklarınızla da bilgisayara hakim olabilirsiniz. IPS tabanlı bir panele sahip ekran 1920 x 1080 megapiksellik FHD çözünürlükle geliyor. Notebook’lar için çıkan Gorilla Glass NBT ekran camının kullanıldığı dizüstü bilgisayarın sağın bir SIM kızağı bulunuyor. 4G destekli Acer Swift 7, Wi-Fi bağlantısının olmadığı yerlerde de kolayca internete bağlanmayı sağlıyor. 

Yeni Acer Swift 7 özellikleri - Teknik

Windows 10 Pro işletim sistemiyle gelen Acer yeni nesil dizüstü bilgisayarda 4.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel Core i7 7Y75 işlemci kullanıyor. Ayrıca yeni Acer notebook modelinde 8 /16 GB LPDDR3 RAM’e ve 256 GB SDD depolama alanına yer veriliyor. Bilgisayarın grafik birimi tarafında ise Intel HD Graphics 615 bizi karşılıyor.  Parmak izi okuyucu özelliği bulunan Acer Swift 7 modelinin giriş-çıkış portlarına baktığımızda karşımıza, bir adet jak girişinin yanında iki adet USB-C Thunderbolt 3 çıkıyor. Alt kısımda ise iki adet Dolby destekli hoparlör görev alıyor.  Son olarak, Acer Swift 7 modelinde iki hücreli 4580 mAh’lik batarya ile geliyor. Bu 10 saatlik kullanım sunabiliyor. Ancak performanslı kullanımda bu sürenin azalabileceğini hatırlatmak fayda var. 

The post Telefon kadar ince Acer Swift 7 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.