Teknoloji Haberleri

Telefonu kırdık, servise götürdük! (Video)

Yeni bir telefon satın almak için öncesinde uzun araştırmalar yapıyoruz. Kendimiz için en uygun telefonu bulmak her zaman için kolay olmuyor. Doğru telefonu seçtikten sonra da her şey bitmiyor. Telefonun başına bir şey gelme ihtimalini her zaman düşünmekte fayda var. Burada satış sonrası hizmetler oldukça önemli bir yere sahip. Biz de bu videomuzda Casper Via G4 modelini önce kırdık, sonrasında Casper teknik servis yolunu tuttuk. Bakalım 1 saatte teslim gerçek mi?

Via G4 inceleme

Kırık ekranlı Casper Via G4 için yollara düştük

İlk önce Casper Via G4 modelinin ekranını farklı şekillerde kırmayı denedik. Ardından Casper teknik servis için yola çıktık. Aklımızda tek bir soru vardı; ekranı kırık bir telefonu 1 saatte tamir edebiliyorlar mı? Başımıza neler geldi? İyi seyirler… https://youtu.be/0t1oB950gFA

Casper teknik servis ile 1 saatte teslim 

Teknolojik ürünleri satın alırken mutlaka satış sonrası hizmetin de iyi olup olmadığına bakmak gerekiyor. Yetersiz hizmet kalitesi kullanıcıların başını ağrıtan en önemli sorunların başında geliyor. Casper teknik servis ise 1 saatte teslim hizmetiyle kullanıcılarının telefonlarını oldukça kısa bir sürede teslim etmeyi vaat ediyor. Kullanıcıların getirdiği Casper markalı telefonları 1 saat içinde onaran Casper böylece kişilerin telefonlarından uzak kalmamalarını sağlıyor. Teknik servislerindeki hizmet kalitesini artırmak için önemli yatırımlar yapan şirket, teknik servise gelen birçok cihazın tüm onarımlarının 1 gün içinde tamamlandığını belirtiyor.

Via G4 özellikleri

The post Telefonu kırdık, servise götürdük! (Video) appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.