Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor!

Otonom sürüş teknolojisi ile ön plana çıkan Tesla, otonom sürüş sırasında kullanıcılara eğlenceli dakikalar yaşatmak için çeşitli yollara başvuruyor. Geçtiğimiz günlerde araç iyi oyunlarına bir yenisini daha ekleyen Tesla, kullanıcılara yol...

Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor!
Otonom sürüş teknolojisi ile ön plana çıkan Tesla, otonom sürüş sırasında kullanıcılara eğlenceli dakikalar yaşatmak için çeşitli yollara başvuruyor. Geçtiğimiz günlerde araç iyi oyunlarına bir yenisini daha ekleyen Tesla, kullanıcılara yol süresince video izleyebilmelerini sağlayacak bir eklenti sunmak için hazırlanıyor. Tesla YouTube ile birlikte araç içi eğlence sistemini ileriye taşıyacak!

Tesla, araç içi ekranına bir oyun daha ekledi

Tesla YouTube ile araç içi eğlence sistemini geliştirecek!

Los Angeles'da gerçekleşen E3 2019 etkinliğinde sorulan soruyu yanıtlayan Elon Musk, Tesla araçların yakın bir zaman içerisinde YouTube eklentisi desteğine kavuşacağını belirtti. Geçtiğimiz sene içerisinde Twitter üzerinde şirketin, araba ekranlarında video yayın hizmeti sunmak için çabaladığını belirten Musk, yeni açıklamayla birlikte bu adıma iyice yaklaştıklarını da işaret etmiş oldu. Bununla birlikte öne çıkan detaylardan birisi de, YouTube isminin ilk kez belirtilmiş olması oldu. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu destek 'Sürüm 10' ile birlikte kullanıma sunulacak. Tesla araçların şu an Sürüm 9 kullandıklarını belirtelim. Yani diğer ana güncelleme ile birlikte kullanıcılar, söz konusu eklenti desteğine kavuşacaklar.

The post Tesla araç içi eğlence sistemini geliştiriyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.