Tesla araç sahipleri isyan etti

Bağlantılı cihazlar aslında hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Ancak, zaman zaman başarısız olabildikleri durumlar da yok değil. Bunun son örneğini Tesla sahipleri deneyimledi. Çok sayıda Tesla sahibi iddiaya göre araçları içinde kilitli...

Tesla araç sahipleri isyan etti
Bağlantılı cihazlar aslında hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Ancak, zaman zaman başarısız olabildikleri durumlar da yok değil. Bunun son örneğini Tesla sahipleri deneyimledi. Çok sayıda Tesla sahibi iddiaya göre araçları içinde kilitli kaldı. Tesla araç sahipleri isyanlarını Twitter üzerinden dile getirdi.

Model S hırsızları

Tesla araç sahipleri araçlarında kilitli kaldı

Sahip olduğu yeniliklerle 100 yıllık otomotiv şirketlerine önemli bir rakip olan Tesla, teknolojisiyle otomobil sürücülerini kendine çekmeyi başarıyor. Ancak, son çıkan haberler Tesla'nın başını biraz ağrıtacakmış gibi görünüyor. Çok sayıda Tesla sahibi araçlarında kilitli kaldığını söyledi. bunun sebebi ise uygulamanın bakım nedeniyle kendini kapatmış olması. Uygulamadan çıkış yapmayı deneyen kullanıcılar da araçlarının kilidini açmayı başaramadı. downdetector.com son birkaç saat içinde Tesla için birçok insanın kesinti şikayetinde bulunduğunu bildirdi. Tesla'nın uygulaması esasında otomobilin kilidini açmaya yardımcı oluyor. Uygulamanın yedeklendiği süre boyunca ise otomobilin içinde kilit kalmak can sıkıcı olabiliyor. Ayrıca, Tesla'nın kesintiye neyin sebep olduğu hakkında resmi bir açıklama yapmadığını belirtelim. Geçen yıl da bazı kullanıcılar uygulama kapalıyken şebekeden çıkıldığını iddia ediyordu. Bakım süresince aksamaların yaşanması normal olsa da Tesla'nın bulunu hesaba katması gerektiği söyleniyor. Araç sahiplerinin araçlarına erişimde aksaklık yaşamaması son derece önemli.

The post Tesla araç sahipleri isyan etti appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.