Tesla pick-up için ilk teaser paylaşıldı!

Geçtiğimiz günlerde Tesla yeni otomobili Model Y ile karşımıza çıktı. Ardından bir süredir dillendirilen Tesla pick-up için teaser görüntü paylaşıldı. Bakalım Tesla pick-up hakkındaki ilk teaser modele dair hangi bilgileri bize sunuyor? Tesla Model Y hakkında her şey! (Video) Elon Musk Tesla pick-up için teaser görselini yayınladı! İlk olarak bir Roadster ile yollara çıkan Tesla ardından binek otomobillerini yavaş yavaş piyasaya sunmaya başladı. Geçtiğimiz gün tanıtılan Model Y ile birlikte "S, 3, X, Y" dörtlüsünü tamamlayan Tesla, bu otomobillerin haricinde Semi isimli birde tıra ve yenilenen tasarım ve özelliklerle Roadster'a sahip. About a minute in, we flashed a teaser pic of Tesla cyberpunk truck pic.twitter.com/hLsGsdyuGA — Elon Musk (@elonmusk) 16 Mart 2019 Oldukça hızlı gelişim gösteren yeni nesil otomotiv şirketi Tesla, tüm bunların yanı sıra birde elektrikli pick-up tanıtmaya hazırlanıyor. Musk'ın "Cyberpunk" olarak nitelendirdiği aracın paylaşılan ilk görselinde maalesef tasarıma dair pek fikir sahibi olamıyoruz. Paylaşılan görselde köşeli yapı, LED aydınlatma şeridi ve Tesla logosu dikkat çekerken görüntünün aracın önüne mi yoksa arkasına mı ait olduğu bile seçilemiyor. Araç hakkında herhangi bir teknik detay paylaşılmazken çift elektrikli motorla gelmesi pek sürpriz olmayacaktır. pic.twitter.com/nfzaqNDcuL — Vincent (@vincent13031925) 16 Mart 2019 Bunun yanında 800 km'ye yakın bir menzil sunması beklenen otomobilin yüklere göre otomatik adapte olan bir süspansiyon sistemine sahip olması bekleniyor. Amerika pazarı için büyük öneme sahip elektrikli pick-up'ın ne zaman tanıtılacağı ise şu an için belirsiz. The post Tesla pick-up için ilk teaser paylaşıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Tesla pick-up için ilk teaser paylaşıldı!
Geçtiğimiz günlerde Tesla yeni otomobili Model Y ile karşımıza çıktı. Ardından bir süredir dillendirilen Tesla pick-up için teaser görüntü paylaşıldı. Bakalım Tesla pick-up hakkındaki ilk teaser modele dair hangi bilgileri bize sunuyor?

Tesla Model Y hakkında her şey! (Video)

Elon Musk Tesla pick-up için teaser görselini yayınladı!

İlk olarak bir Roadster ile yollara çıkan Tesla ardından binek otomobillerini yavaş yavaş piyasaya sunmaya başladı. Geçtiğimiz gün tanıtılan Model Y ile birlikte "S, 3, X, Y" dörtlüsünü tamamlayan Tesla, bu otomobillerin haricinde Semi isimli birde tıra ve yenilenen tasarım ve özelliklerle Roadster'a sahip. Oldukça hızlı gelişim gösteren yeni nesil otomotiv şirketi Tesla, tüm bunların yanı sıra birde elektrikli pick-up tanıtmaya hazırlanıyor. Musk'ın "Cyberpunk" olarak nitelendirdiği aracın paylaşılan ilk görselinde maalesef tasarıma dair pek fikir sahibi olamıyoruz. Paylaşılan görselde köşeli yapı, LED aydınlatma şeridi ve Tesla logosu dikkat çekerken görüntünün aracın önüne mi yoksa arkasına mı ait olduğu bile seçilemiyor. Araç hakkında herhangi bir teknik detay paylaşılmazken çift elektrikli motorla gelmesi pek sürpriz olmayacaktır. Bunun yanında 800 km'ye yakın bir menzil sunması beklenen otomobilin yüklere göre otomatik adapte olan bir süspansiyon sistemine sahip olması bekleniyor. Amerika pazarı için büyük öneme sahip elektrikli pick-up'ın ne zaman tanıtılacağı ise şu an için belirsiz.

The post Tesla pick-up için ilk teaser paylaşıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.