Tesla Pickup çıkış tarihi açıklandı!

Otomobil sektöründe değişim çanlarını çalan Tesla, ardından elektrikli tır tanıtımı gerçekleştirmişti. Şimdiyse merakla beklenen Tesla Pickup modelinin çıkış tarihi Elon Musk tarafından söylendi. 2020 Audi A5 tanıtıldı! İşte yenilenen tasarım...

Tesla Pickup çıkış tarihi açıklandı!
Otomobil sektöründe değişim çanlarını çalan Tesla, ardından elektrikli tır tanıtımı gerçekleştirmişti. Şimdiyse merakla beklenen Tesla Pickup modelinin çıkış tarihi Elon Musk tarafından söylendi.

Tesla Pickup çok yakında geliyor!

Tesla Roadster ile başladığı elektrikli otomobil macerasında Model S ve Model X ile devam etti. Uygun fiyatlı Model 3'ü ve Model Y'yi duyuran Tesla, elektrikli tırı SEMİ ile de adından sıkça bahsettirdi. Bir süredir konuşulan Pickup modelinin ise çok yakında duyurusu gerçekleşecek. Şirketin öncelikli olarak Model 3 ve Model Y üzerinde çalıştığı bilinirken pickup modelinin ne zaman geleceğine dair bir bilgi ise mevcut değildi. Twitter üzerinden şirketin CEO'su Elon Musk'a sorulan "Pick-up kamyonetin tanıtım etkinliğinin Ekim sonundan önce yapılması mümkün mü?" sorusuna verdiği cevap Tesla hayranlarını heyecanlandırdı. Musk paylaştığı gönderide tanıtımın büyük ihtimalle Kasım ayında gerçekleştirileceğini açıklamış oldu. Bakalım Tesla yeni kamyonetiyle bize ne gibi sürprizler yapacak?

The post Tesla Pickup çıkış tarihi açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.