The Division 2'ye birçok yenilik geliyor!

E3 2019 Oyun Fuarı kapsamında Ubisoft, oyunu The Divison 2 için bazı yenilikleri resmen açıkladı. Oyuna gelecek güncellemeler ile birlikte farklı görev ve harita bizlerle olacak. Xbox One S indirime girdi E3 2019: The Divison 2 yenilikleri...

The Division 2'ye birçok yenilik geliyor!
E3 2019 Oyun Fuarı kapsamında Ubisoft, oyunu The Divison 2 için bazı yenilikleri resmen açıkladı. Oyuna gelecek güncellemeler ile birlikte farklı görev ve harita bizlerle olacak.

Xbox One S indirime girdi

E3 2019: The Divison 2 yenilikleri açıklandı

E3 2019 The Divison 2 yenilikleri açıklandı 2 İlk etapta yapılan güncellemeler ile birlikte Tidal Basin kalesi oyuna eklenmişti. Sekiz oyuncunun katılımı ile gerçekleştirilecek olan ilk Raid görevi Operation Dark Hours da oyun sevenlere sunulmuştu. Dün gece Türkiye saatiyle 23.00  sıralarında başlamış olan Ubisoft E3 2019 konferansı sırasında ise The Divison 2 için yılın geri kalanında paylaşılacak yenilikler detaylı olarak anlatıldı. https://www.youtube.com/watch?v=th-qvZwoc4w İlk seneyi üç hikaye ile kapatacak olan Ubisoft; bölümler hakkında bilgileri de bizlerle paylaştı. Bu kapsamda ilk bölüm DC Outskirts: Expeditions ismi ile yayınlanacak. Söz konusu bölümün Temmuz ayında yayınlanması bekleniyor. Bu bölümde Başkan Ellis ve Outcasts topluluk liderinin peşine düşeceğiz. Bu görevleri yaparken eklenen yeni mekanları da görme fırsatımız olacak. Bu mekanlardan birisi de Washington National Zoo olacak. Bunun haricinde haftalık etinlikler sunan Expeditions sistemi oyuna ilk bölümle birlikte eklenmiş olacak. Söz konusu eklemeler ile birlikte oyunda yeni görevler, yeni çözülmesi gereken bulmacalar, eşyalar ve hazine odaları oyuna dahil edilecek. İkinci bölümün ismiyse Pentagon: The Last Castle olacak. Sonbahar döneminde yayınlanması ön görülen bu bölümde, Pentagon'u Black Tusk topluluğununa karşı korumamız istenecek. Son bölümün ismi Coney Island: Homecoming olarak yayınlanacak. Son bölümün çıkış tarihi birazcık uzak. 2020 yılının ilk aylarında çıkacak. Salgının kaynağı olan New York şehrine geri dönülen son bölümde karakterimiz tehdit ile karşı karşıya kalacak. Söz konusu güncellemelerin yanı sıra oyun, 13 - 16 Haziran tarihleri arasında ücretsiz indirilebilir olacak. Buna ek olarak 24 Haziran tarihine kadar da indirimli şekilde satılıyor. Deneme sürümünden edinilen oyun ilerlemesi, satın alım durumunda tam sürüme otomatik olarak aktarılabiliyor. Sizce The Divison 2, gelecek güncellemeler ardından nasıl olacak? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

The post The Division 2'ye birçok yenilik geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.