The Witcher dizisinin çıkış tarihi sızdırıldı!

Andrzej Sapkowski’nin kitap serisi The Witcher ilk etaptaPolonya’da meşhurdu. Oyun stüdyosu CD Projekt Red tarafından oyun haline getirilen The Witcher serisi büyük bir başarıya imza atarken, bu kez dizi olarak karşımıza çıkacak. Netflix’ten...

The Witcher dizisinin çıkış tarihi sızdırıldı!
Andrzej Sapkowski’nin kitap serisi The Witcher ilk etaptaPolonya’da meşhurdu. Oyun stüdyosu CD Projekt Red tarafından oyun haline getirilen The Witcher serisi büyük bir başarıya imza atarken, bu kez dizi olarak karşımıza çıkacak.

Netflix’ten açıklama geldi! VİDEO

The Witcher dizisi bu yıl sonunda geliyor!

Netflix bir süre önce bu kitap serisini / oyunu dizi haline getireceğini açıklamıştı. Yılın en çok beklenilen dizileri arasında yer alan ve Temmuz ayında ilk fragmanı yayınlanan dizinin çıkış tarihi nihayet sızdırıldı. The Witcher - 1 Netflix Hollanda tarafından tweet olarak paylaşılan bir Facebook gönderisi çıkış tarihini gözler önüne serdi. bir mesajdan geldi. Gönderide çeşitli programların yayınlanmasına kaç gün kaldığı yazıyordu. Bunlardan bazıları, yaklaşan Breaking Bad filmi, El Camino, The Crown ve Peaky Blinders’ın yeni sezonuydu ve bunlar hali hazırda biliniyordu. Ancak, The Witcher’da listede yer alıyor ve yayınlanmasına 97 gün kaldığı yazıyor. Bu 17 Aralık’ta yayınlanacağı anlamına geliyor. Ne yazık ki Netflix tarihi doğrulamadı ve tweet’i de sildi. Dizi her sezon 10 bölümden oluşacak. Lauren Hissrich, yakın tarihli bir röportajda dizinin çocuklara uygun olmadığını söyledi.

The post The Witcher dizisinin çıkış tarihi sızdırıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.