TikTok kullanması yasaklanan kadın intihar etti!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri haline gelen TikTok, milyonlarca insanlar tarafından kullanılıyor. Ve bazı insanlarda çoktan bağımlılık yapmış durumda. Şimdi de ortaya çıkan haberler, TikTok bağımlısı bir kadını konu...

TikTok kullanması yasaklanan kadın intihar etti!
Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri haline gelen TikTok, milyonlarca insanlar tarafından kullanılıyor. Ve bazı insanlarda çoktan bağımlılık yapmış durumda. Şimdi de ortaya çıkan haberler, TikTok bağımlısı bir kadını konu alıyor. Hindistan'da yaşayan ve eşi tarafından TikTok yasağı alan kadın, eşinin TikTok'u yasaklamasından dolayı intihar etti. TikTok intihar sebebi oldu.

TikTok, YouTube ve Instagram'ı solladı!

TikTok yasağı intihara sürükledi!

Hindistan’ın Tamil Nadu eyaletinde yaşayan kadın, eşine göre TikTok yüzünden evine ve çocuklarına vakit ayırmıyordu. Adam, bunun ardından eşine TikTok kullanmayı yasakladı. tiktok intihar Bu yasağın üstüne kadın, zehir içerek intihar etti. Anitha, kendisini zehir içerken kayda alarak videoyu WhatsApp üzerinden o sırada çalışmak için Singapur’da bulunan kocası Shiva’ya gönderdi. Görüntülerde kadının siyah renkte bir sıvı içtiği görülüyor. Ancak bu sıvının tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Videoyu gören adam bu durumun ardından derhal yakındaki tanıdıklarını aradı. Eve giden dostları ve akrabaları ise kadını acil bir şekilde hastaneye götürdü ancak Anitha hastanede içtiği zehir yüzünden hayatını kaybetti. Daha önce de TikTok platformu yüzünden buna benzer birçok olay yaşanmıştı. Hatta bazı ülkeler, sırf bu olaylar yüzünden TikTok'u yasaklamak zorunda kalmıştı.

The post TikTok kullanması yasaklanan kadın intihar etti! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.