TikTok Türkiye #GüzelTürkiyem etkinliği başladı

TikTok kampanyası başladı. #TikTokTravel kampanyası TikTok Türkiye kullanıcılarını da kapsıyor. Kullanıcılar #GüzelTürkiyem hashtagiyle Türkiye'yi tanıtıyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sosyal medya platformlarında da yaz rüzgarı esmeye...

TikTok Türkiye #GüzelTürkiyem etkinliği başladı
TikTok kampanyası başladı. #TikTokTravel kampanyası TikTok Türkiye kullanıcılarını da kapsıyor. Kullanıcılar #GüzelTürkiyem hashtagiyle Türkiye'yi tanıtıyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sosyal medya platformlarında da yaz rüzgarı esmeye başladı. Birçok kullanıcı bu platformları, şu sıralar tatil fotoğraflarını paylaşmak için kullanıyor. Kısa video uygulaması TikTok da bu trendin etkisinden faydalanmak için yeni kampanyasını başlattı. #TikTokTravel kampanyası TikTok Türkiye kullanıcılarını da kapsıyor.

Galaxy J7 Android Pie güncellemesi yayınlandı

TikTok Türkiye kullanıcıları gönüllü turizm elçisi oldu

100’den fazla ülke ile birlikte TikTok Türkiye kullanıcıları seyahat anılarını platform üzerinden paylaşıyor. Türkiye'nin zengin doğa güzellikleri, eşşiz lezzetleri, farklı kültürleri barındıran tarihi dokusu ve Türk insanının misafirperverliği; TikTok'un sunduğu kendine has video düzenleme teknikleriyle milyonlarca kullanıcıyla paylaşılıyor. Burada kullanıcılar gönüllü turizm elçileri oluyor. #TikTokTravel hashtagiyle kullanıcılar Türkiye’nin güzelliklerini paylaşımlarıyla dünyaya tanıtmış oluyor. #TikTokTravel kampanyası tüm dünyada şimdiden 200 milyona yakın görüntülenmeye ulaştı. Kampanyanın Türkiye ayağı #GüzelTürkiyem kampanyası ise 60 milyon görüntülenme elde etti. Kullanıcılar paylaşımlarını kampanyaya özel hazırlanmış olan “Summer” isimli şarkı eşliğinde yapabiliyor. Son 5 gün içinde, #TikTokTravel, hastagi ile 300.000 video paylaşıldı ve toplam 210 milyon görüntülemeye erişti.

The post TikTok Türkiye #GüzelTürkiyem etkinliği başladı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.