Teknoloji Haberleri

Top sektirme yarışması yaptık, kazanan 500 TL aldı!

En eğlenceli anlarımızı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu videoda, SDN ekibi olarak halı sahaya gittik ve kozlarımızı paylaştık. Halı sahada bir yarışma düzenledik ve en çok top sektiren kişiye her sektirme başına 10 lira ödedik. Hakkı Alkan herkesi Messi’nin giydiği ayakkabı Adidas Nemeziz krampon ile geçmeyi başardı. Bakalım SDN ekibi ne kadar başarılı? SDN ofis içi video yayında.

ShiftDelete.Net ekibi kozlarını paylaştı!

ShiftDelete.Net ekibi olarak halı sahaya gittik. Top sektirme yarışı yaparak kozlarımızı halı sahada paylaştık. Topu en fazla sektiren kişi, her top sektirme başına 10 TL aldı. Tabii, halı sahaya Adidas Nemeziz krampon ile gelen Hakkı Alkan yarışmanın galibi oldu. Dilerseniz sizi eğlenceli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler! https://youtu.be/dMt24ZhKTe8

Adidas Nemeziz krampon neler değiştiriyor?

Yapay çime uygun taban tasarımı ile öne çıkan Adidas Nemeziz krampon, yarım bilek ile oyuncuları tehlikeli hareketler esnasında koruyor. Kramponun yumuşak file sayası, etkili bir temas sağlar ve top hakimiyeti kurmada oyunculara destek olur. Messi’nin giydiği krampon ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tılayabilirsiniz.

The post Top sektirme yarışması yaptık, kazanan 500 TL aldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.