TP-Link Deco P7 - WiFi erişimi daima zirvede!

Evinde veya ofisinde WiFi sorunu yaşayanlar için harika bir çözümümüz var. TP-Link'in Deco serisinin en yeni modellerinden biri olan TP-Link Deco P7 modelini inceledik. TP-Link Deco P7 inceleme videomuzda, hibrit mesh cihazını yorumluyoruz. TP-Link Neffos X9 inceleme TP-Link Deco P7 özellikleri TP-Link Deco P7, hem powerline hem de mesh network özelliği ile öne çıkan bir hibrit kullanım sunuyor. WiFi sinyallerini kayıpsız olarak, evinizin veya ofisinizin her noktasına taşıyabilen mesh network sistemi, 2.4 GHz ağları için 400 Mbps, 5 GHz ağları için de 867 Mbps veri aktarım hızı sunabiliyor. Powerline modunda ise, router ile aynı elektrik hattı üzerinden 600 Mbps hızlara kadar veri aktarımı mümkün. TP-Link Deco P7 inceleme TP-Link Deco P7 inceleme videomuzda, ev ve iş yerlerindeki WiFi sinyallerinden memnun olmayanların kullanabileceği en iyi çözümü değerlendirdik! İyi seyirler! https://youtu.be/H6QOVtmSHpU Deco P7, son derece sade bir tasarıma sahip. Kolay kurulum noktasında da, en az tasarımı kadar başarılı olan Deco P7'i çalışır hale getirmek için yapmanız gereken tek şey, router veya modeminize bağlamak olacak. Sonrasında ise, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza kuracağınız, TP-Link Deco uygulaması üzerinden tüm ayarlara ulaşabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden, ağ ayarları, ebeveyn denetimi, entegre antivirüs denetimi, hız testi ve daha pek çok ayara ulaşılabiliyor. TP-Link Deco P7 teknik özellikleri Frekans 2.4 GHz ve 5 GHz Bağlantı hızı 2.4 GHz (400 Mbps) 5 GHz (867 Mbps) Powerline 600 Mbps Kablosuz standartlar IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz Anten tipi 4 dahili anten SDRAM 256 MB Flash 32 MB The post TP-Link Deco P7 - WiFi erişimi daima zirvede! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

TP-Link Deco P7 - WiFi erişimi daima zirvede!
Evinde veya ofisinde WiFi sorunu yaşayanlar için harika bir çözümümüz var. TP-Link'in Deco serisinin en yeni modellerinden biri olan TP-Link Deco P7 modelini inceledik. TP-Link Deco P7 inceleme videomuzda, hibrit mesh cihazını yorumluyoruz.

TP-Link Neffos X9 inceleme

TP-Link Deco P7 özellikleri

TP-Link Deco P7, hem powerline hem de mesh network özelliği ile öne çıkan bir hibrit kullanım sunuyor. WiFi sinyallerini kayıpsız olarak, evinizin veya ofisinizin her noktasına taşıyabilen mesh network sistemi, 2.4 GHz ağları için 400 Mbps, 5 GHz ağları için de 867 Mbps veri aktarım hızı sunabiliyor. Powerline modunda ise, router ile aynı elektrik hattı üzerinden 600 Mbps hızlara kadar veri aktarımı mümkün.

TP-Link Deco P7 inceleme

TP-Link Deco P7 inceleme videomuzda, ev ve iş yerlerindeki WiFi sinyallerinden memnun olmayanların kullanabileceği en iyi çözümü değerlendirdik! İyi seyirler! https://youtu.be/H6QOVtmSHpU Deco P7, son derece sade bir tasarıma sahip. Kolay kurulum noktasında da, en az tasarımı kadar başarılı olan Deco P7'i çalışır hale getirmek için yapmanız gereken tek şey, router veya modeminize bağlamak olacak. Sonrasında ise, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza kuracağınız, TP-Link Deco uygulaması üzerinden tüm ayarlara ulaşabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden, ağ ayarları, ebeveyn denetimi, entegre antivirüs denetimi, hız testi ve daha pek çok ayara ulaşılabiliyor.

TP-Link Deco P7 teknik özellikleri

Frekans 2.4 GHz ve 5 GHz Bağlantı hızı 2.4 GHz (400 Mbps) 5 GHz (867 Mbps) Powerline 600 Mbps Kablosuz standartlar IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz Anten tipi 4 dahili anten SDRAM 256 MB Flash 32 MB

The post TP-Link Deco P7 - WiFi erişimi daima zirvede! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.