Tüm Spigen kılıf ve aksesuarlarda indirim fırsatı!

Spigen kılıf ve aksesuarlarda yüzde 40 indirim dönemi başladı! Hepsiburada üzerinden başlayan kampanyada, birçok farklı model için Spigen markalı kılıf ve aksesuarlar uygun fiyata satılıyor! Her telefona kolayca uyabilen gamepad! Spigen kılıf ve aksesuarlarda büyük indirim fırsatı! Bu indirimlerin kapsamında iPhone XS, iPhone 8, Galaxy Note 9, Galaxy S9 gibi birçok farklı modelde Spigen kılıfları yer alıyor. Ayrıca şirketin manyetik araç tutacağı, QC 3.0 destekleyen hızlı şarj ürünleri ve Nano Liquid sıvı ekran koruyucu gibi ürünleri de indirime girmiş durumda.  Yani anlayacağınız Spigen markasına ait tüm ürünlerde cazip fırsatlar sizleri bekliyor. İndirime giren tüm Spigen ürünlerini görüntülemek ve hemen alışveriş yapmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. The post Tüm Spigen kılıf ve aksesuarlarda indirim fırsatı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Tüm Spigen kılıf ve aksesuarlarda indirim fırsatı!
Spigen kılıf ve aksesuarlarda yüzde 40 indirim dönemi başladı! Hepsiburada üzerinden başlayan kampanyada, birçok farklı model için Spigen markalı kılıf ve aksesuarlar uygun fiyata satılıyor!

Her telefona kolayca uyabilen gamepad!

Spigen kılıf ve aksesuarlarda büyük indirim fırsatı!

Bu indirimlerin kapsamında iPhone XS, iPhone 8, Galaxy Note 9, Galaxy S9 gibi birçok farklı modelde Spigen kılıfları yer alıyor. Ayrıca şirketin manyetik araç tutacağı, QC 3.0 destekleyen hızlı şarj ürünleri ve Nano Liquid sıvı ekran koruyucu gibi ürünleri de indirime girmiş durumda.  Yani anlayacağınız Spigen markasına ait tüm ürünlerde cazip fırsatlar sizleri bekliyor. İndirime giren tüm Spigen ürünlerini görüntülemek ve hemen alışveriş yapmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

The post Tüm Spigen kılıf ve aksesuarlarda indirim fırsatı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.