Tüm Star Wars mekanları tek oyunda toplanıyor

Mobil cihazlara LEGO Star Wars Battles isimli gerçek zamanlı yeni bir strateji oyunu geliyor. Strateji oyunları mobil platformlarda son yıllarda oldukça popülerleşti. Warner Bros, LEGO Group ve Lucasfilm de bu mobil oyun pazarında yer almak...

Tüm Star Wars mekanları tek oyunda toplanıyor
Mobil cihazlara LEGO Star Wars Battles isimli gerçek zamanlı yeni bir strateji oyunu geliyor. Strateji oyunları mobil platformlarda son yıllarda oldukça popülerleşti. Warner Bros, LEGO Group ve Lucasfilm de bu mobil oyun pazarında yer almak istiyor.  TT Games Brighton stüdyosu tarafından geliştirilen LEGO Star Wars Battles, tüm Star Wars filmlerinde bulunan karakterlere ve mekanlara sahip olacak. Oyun yalnızca iOS ve Android platformlarında kullanıma sunulacak. Yapımcılar oyunda LEGO Star Wars karakterlerini, araçlarını ve konumlarını gerçek zamanlı, birebir çok oyunculu savaşlarla birleştirmeyi planlıyor.

Star Wars Skywalker

LEGO Star Wars Battles nasıl olacak?

Oyunda Luke Skywalker, Rey, Darth Vader ve diğer popüler karakterleri seçebileceksiniz. Oyun stüdyosunun yaptığı açıklamaya göre, karanlık veya aydınlık tarafı seçerek kulenizi geliştirmeniz gerekiyor. Oyun kule savunma üzerine kurulacak. Oyunda kule inşaa edip, kuleleri ele geçirmeniz gerekecek. Ücretsiz olarak sunulacak olan Star Wars Battles'ın oyun içi satın alımları olacak. Henüz fragmanı bile olmayan oyun, App Store ve Google Play Store için 2020 yılında indirilebilir hale gelecek.

The post Tüm Star Wars mekanları tek oyunda toplanıyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.