Türk Telekom'dan 19 Mayıs için internet hediyesi

Türk Telekom 19 Mayıs özel kampanyasını duyurdu. Türk Telekom kampanyası kapsamında gençlere internet hediye edilecek. 2 gün kullanılabilecek hediye internet için ne yapmak gerekiyor? 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın bu yıl 100’üncü yılını kutluyoruz. Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı bu pazar kutlanacak. Teknoloji şirketleri de 19 Mayıs için kampanyalarını ve reklam filmlerini yayınlamaya başladı. Bu şirketlerden biri Türk Telekom oldu. Türk Telekom 19 Mayıs özel kampanyasında gençlere internet hediye ediyor. Samsung, 19 Mayıs için anlamlı bir video yayınladı 19 Mayıs için 1919 MB internet  19 Mayıs özel kampanyasını duyuran Türk Telekom, 1919 MB internet hediye edeceğini açıkladı. Türk Telekom’un gençlere hitap eden parçası olan Selfy, bu yıl gençlere 1919 MB internet hediye edecek. Kampanyadan fayalanmak için gençlerin Türk Telekom online işlemler üzerinden ‘Sil Süpür’ü kullanmaları gerekiyor. Tabii gençlerin hediye interneti kullanmaları için belirli bir süreleri var. Kampanyaya katılanlar takip eden iki gün süreyle 1919 MB interneti kullanabilecek. 20 Haziran 1938 yılında çıkarılan kanunun ardından ‘Gençlik ve Spor Bayramı’ olara kutlanan özel günün ismi 12 Eylül darbesinin ardından ‘Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’ olarak değiştirildi. 1995 yılında yapılan son düzenlemeyle de ‘Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ olan son halini aldı. Biz de bu vesiyleyle şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz. The post Türk Telekom'dan 19 Mayıs için internet hediyesi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Türk Telekom'dan 19 Mayıs için internet hediyesi
Türk Telekom 19 Mayıs özel kampanyasını duyurdu. Türk Telekom kampanyası kapsamında gençlere internet hediye edilecek. 2 gün kullanılabilecek hediye internet için ne yapmak gerekiyor? 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın bu yıl 100’üncü yılını kutluyoruz. Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı bu pazar kutlanacak. Teknoloji şirketleri de 19 Mayıs için kampanyalarını ve reklam filmlerini yayınlamaya başladı. Bu şirketlerden biri Türk Telekom oldu. Türk Telekom 19 Mayıs özel kampanyasında gençlere internet hediye ediyor.

Samsung, 19 Mayıs için anlamlı bir video yayınladı

19 Mayıs için 1919 MB internet 

19 Mayıs özel kampanyasını duyuran Türk Telekom, 1919 MB internet hediye edeceğini açıkladı. Türk Telekom’un gençlere hitap eden parçası olan Selfy, bu yıl gençlere 1919 MB internet hediye edecek. Kampanyadan fayalanmak için gençlerin Türk Telekom online işlemler üzerinden ‘Sil Süpür’ü kullanmaları gerekiyor. Tabii gençlerin hediye interneti kullanmaları için belirli bir süreleri var. Kampanyaya katılanlar takip eden iki gün süreyle 1919 MB interneti kullanabilecek. 20 Haziran 1938 yılında çıkarılan kanunun ardından ‘Gençlik ve Spor Bayramı’ olara kutlanan özel günün ismi 12 Eylül darbesinin ardından ‘Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’ olarak değiştirildi. 1995 yılında yapılan son düzenlemeyle de ‘Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ olan son halini aldı. Biz de bu vesiyleyle şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.

The post Türk Telekom'dan 19 Mayıs için internet hediyesi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.