Turkcell'den 10 Kasım için özel albüm!

Kurtuluş savaşının önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 80.yılında unutulmadı. Büyük firmalar, Ata’yı anmak için yapmış oldukları gönderiler ile sosyal medyayı salladı. Bu firmalardan biri olan Turkcell ise 10 Kasım için özel olarak olarak, Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş  600 farklı fotoğrafını bulut sistemi üzerinden paylaştı. Google ve Yandex, 29 Ekim’i unutmadı! Turkcell 10 Kasım'a özel olarak Atatürk'ün görülmemiş fotoğraflarını paylaştı! Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80.yıl dönümünde, firmalardan anlamlı paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Bugüne özel olarak oldukça anlamlı bir paylaşımda bulunan Turkcell, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bu zamana kadar yayınlanmamış olan 600 farklı fotoğrafını paylaştı. Lifebox üzerinden yayınlanan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile birlikte Turkcell, Atatürk'ün en özel fotoğraflarını paylaşarak oldukça anlamlı bir bir paylaşımda bulundu. Atatürk'ün birbirinden özel fotoğraflarına ulaşabilmek için buraya tıklayınız. Kiğılı'da 10 Kasım'ı unutmadı! Kiğılı'da bu özel günü unutmayarak, yapmış olduğu paylaşım ile adeta sosyal medyayı salladı. İşte Kiğılı'nın 10 Kasım Atatürk’ü anma günü videosu : https://youtu.be/Z1NV3O5x7nk ShiftDelete.Net olarak, bir kez daha Kurtuluş Savaşında büyük rol oynayan, Türkiye Cumhuriyeti’ni bize kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz. The post Turkcell'den 10 Kasım için özel albüm! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Turkcell'den 10 Kasım için özel albüm!
Kurtuluş savaşının önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 80.yılında unutulmadı. Büyük firmalar, Ata’yı anmak için yapmış oldukları gönderiler ile sosyal medyayı salladı. Bu firmalardan biri olan Turkcell ise 10 Kasım için özel olarak olarak, Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş  600 farklı fotoğrafını bulut sistemi üzerinden paylaştı.

Google ve Yandex, 29 Ekim’i unutmadı!

Turkcell 10 Kasım'a özel olarak Atatürk'ün görülmemiş fotoğraflarını paylaştı!

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80.yıl dönümünde, firmalardan anlamlı paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Bugüne özel olarak oldukça anlamlı bir paylaşımda bulunan Turkcell, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bu zamana kadar yayınlanmamış olan 600 farklı fotoğrafını paylaştı. Lifebox üzerinden yayınlanan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile birlikte Turkcell, Atatürk'ün en özel fotoğraflarını paylaşarak oldukça anlamlı bir bir paylaşımda bulundu. Atatürk'ün birbirinden özel fotoğraflarına ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

Kiğılı'da 10 Kasım'ı unutmadı!

Kiğılı'da bu özel günü unutmayarak, yapmış olduğu paylaşım ile adeta sosyal medyayı salladı. İşte Kiğılı'nın 10 Kasım Atatürk’ü anma günü videosu : https://youtu.be/Z1NV3O5x7nk ShiftDelete.Net olarak, bir kez daha Kurtuluş Savaşında büyük rol oynayan, Türkiye Cumhuriyeti’ni bize kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.

The post Turkcell'den 10 Kasım için özel albüm! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.