Teknoloji Haberleri

Twitch tarihinde eşi benzeri görülmemiş Bitcoin bağışı!

Milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler canlı yayın platformu Twitch, birbirinden ilginç anlara şahitlik etmeye devam ediyor. Bugün ise, bir Twitch yayınında yaşanılan olayda RuneScape oyununu oynayan bir oyuncuya 70 bin dolar değerinde Bitcoin bağışı yapıldı. İşte detaylar!

Rus modelin inanılmaz cosplayleri!

Twitch tarihinde eşi benzeri görülmemiş Bitcoin bağışı!

Twitch üzerinden RuneScape oyununu oynayan  Sick_Nerd isimli oyuncuya bugün, yayın esnasında tamına tamına 70 bin dolar değerindeki Bitcoin bağışı yapıldı. Yayın esnasında 70 bin dolar değerindeki Bitcoin bağışı olan Sick_Nerd isimli oyuncu adeta şok geçirdi. İlk başta olayı algılayamayan ve şaka olduğunu sanan Sick_Nerd, kripto para cüzdanını kontrol ettiğinde ise kendisine tamı tamına 70 bin dolarlık değerinde Bitcoin bağışı yapıldığını gördü. https://twitter.com/Sick_Nerd/status/1083752592096878592 Yaşanılan bu olay sonucunda tabiri caizse sevinçten deliye dönen genç yayıncı, söz konusu bağış yapan kişi ile Twitter hesabından iletişme geçtiğini de açıkladı. 70 bin dolarlık bağışın henüz neden veya ne için yapıldığı bilinmiyor. Ancak, izleyicilerin yorumlarına bakacak olursak, çoğu izleyici 70 bin dolarlık bağışın manevi nedenlerden dolayı yapıldığını ön görüyor. Ancak Reddit üzerinden yapılan bağışı tartışan kullanıcılar ise, gönderilen miktarın hacklenmiş bir cüzdan üzerinden yapılmış olacağını da iddia ediyor. Peki, siz benzer bir olay ile karşı karşı kalsaydınız tepkiniz ne olur? Bu konu ile ilgili görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post Twitch tarihinde eşi benzeri görülmemiş Bitcoin bağışı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.