Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek

WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarında bildirimleri belirli bir süre boyunca sessize almak mümkün. Benzer şekilde Twitter uygulamanın tüm bildirimlerini belirli bir süre boyunca susturmanıza imkan tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. Jane...

Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek
WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarında bildirimleri belirli bir süre boyunca sessize almak mümkün. Benzer şekilde Twitter uygulamanın tüm bildirimlerini belirli bir süre boyunca susturmanıza imkan tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. Jane Manchun Wong isimli bir Twitter kullanıcısı uygulamanın test sürümünde, bildirimler sekmesinin sağ üst köşesine yerleştirilen zil şeklinde bir buton olduğunu fark etti.

Twitter kullanıcılar için yeni özelliğini test ediyor

Twitter bildirimleri sessize almanızı sağlayacak

Bu butona dokunduğunuzda 1 saatten 12 saate kadar üç farklı seçenek sunuluyor. Bu sayede bildirimlerin sizi rahatsız etmesinin önüne geçebiliyorsunuz. Bildirimleri susturduğunuzda, üst sekmede ve bildirim kısmında birikmeye devam ediyor. Yani, uygulamayı sessize alıyorsunuz. İşiniz bittiğinde Bildirim sekmesinden tüm bildirimleri görebileceğiniz gibi onları yanıtlama imkanı da bulabileceksiniz. Twitter bildirimleri artık sizi rahatsız etmeyecek Bu butona dokunduğunuzda iletileri 12 saat boyunca susturmanıza olanak tanıyor. Deneysel özelliklerin hiç bir zaman son kullanıcı ile buluşacağına dair garantisi bulunmuyor. Ancak, bildirimleri sessize alma düğmesi, Twitter'ın diğer sosyal ağların ve teknoloji devlerinin sosyal medyadaki tükenmişliği önleme tekliflerine vereceği cevap olabilir. Facebook ve Google son dönemde kullanıcıların uygulama üzerinde geçirdikleri vakti kontrol altına alabileceği özelliklerine kullanıma sundu. Bu kapsamda sosyal medya bağımlılığının oluşmasının önüne geçilmek isteniyor.

The post Twitter bildirimleri artık rahatsız etmeyecek appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.