Twitter'a erişim sağlanamıyor! Peki neden?

Son saatlerde ülkemizdeki birçok kullanıcı Twitter'a erişim sağlayamıyor. Çoğu kullanıcı Twitter çöktü mü? Twitter engellendi mi gibi sorular sorsa da Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'dan çok hızlı bir açıklama geldi!...

Twitter'a erişim sağlanamıyor! Peki neden?
Son saatlerde ülkemizdeki birçok kullanıcı Twitter'a erişim sağlayamıyor. Çoğu kullanıcı Twitter çöktü mü? Twitter engellendi mi gibi sorular sorsa da Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'dan çok hızlı bir açıklama geldi!

Beyaz Saray’dan Facebook ve Twitter kararı

Twitter çöktü mü?

Son saatlerde ülkemizde çoğu kullanıcı Twitter'a erişemediğini, Instagram ve Facebook gibi diğer sosyal medya mecralarında dile getiriyor. Twitter'a giremeyen kullanıcıların akıllarındaki birçok soru, fazla zaman geçmeden Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'ın yaptığı açıklama ile son buldu. https://www.instagram.com/p/BzyamjrHRsL/?utm_source=ig_web_copy_link Bakan yardımcısı Ömer Fatih Sayan yaptığı açıklamada, Twitter servislerine dünya genelinde erişilemediğini belirtti. Twitter ile alakalı global bir sıkıntı olduğuna değinen Sayan, sıkıntı yaşanan bölgeler ile ilgili bir harita da paylaştı.

The post Twitter'a erişim sağlanamıyor! Peki neden? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.