Ücretli Firefox dönemi başlıyor, tarih belli oldu

Mozilla Firefox ücretli versiyonunun ne zaman kullanıma sunulacağı belli oldu. Konuyla ilgili açıklama şirket CEO’sundan geldi. Yeni sürüm, ücretli olmasının yanında yeni özellikleri de beraberinde getirecek. Ücretli Firefox yenilikleri neler...

Ücretli Firefox dönemi başlıyor, tarih belli oldu
Mozilla Firefox ücretli versiyonunun ne zaman kullanıma sunulacağı belli oldu. Konuyla ilgili açıklama şirket CEO’sundan geldi. Yeni sürüm, ücretli olmasının yanında yeni özellikleri de beraberinde getirecek. Ücretli Firefox yenilikleri neler olacak?

Xiaomi MIUI için sevindiren haber

Ücretli Firefox için tarih açıklandı

Mozilla ücretli dönem için ekim ayını işaret etti. Mozilla CEO’su Chris Beard, yeni sürümün VPN ve güvenli bulut depolama gibi özelliklerle birlikte ekim ayında piyasaya sunulacağını söyledi. Şirket daha önce ProtonVPN ile bir ortalık kurmuştu. Bu ortaklık kapsamında, Kullanıcılar 10 dolarlık bir ücret karşılığında VPN hizmetini alabiliyordu. Ücretli Firefox ile birlikte bu hizmet, ücrete dahil edilecek. VPN hizmetini abonelik ücreti ödeyenlere sunulacak. Beard ücretsiz Firefox için de bir açıklama yaptı. Yönetici, mevcut özelliklerin ücretlendirme planına dahil edilmediğini belirtti. Abonelik hizmeti sunacaklarını söyleyen Beard, bunun premium bir seviye olacağının altını çizdi. Ücretli olacak Firefox hakkında henüz fiyat açısından bir bilgi bulunmuyor. Kullanıcılar ücretsiz Firefox kullanımına devam ediyor.

The post Ücretli Firefox dönemi başlıyor, tarih belli oldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.