Teknoloji Haberleri

Ücretsiz Apex Legends rakip tanımıyor!

İlk günden 1 milyon oyuncu barajını geçerek adından bir hayli söz ettiren ücretsiz Apex Legends, çok kısa bir süre içerisinde yeni bir rekora daha imza attı.

Assassin’s Creed 3 efsanesi geri dönüyor!

Ücretsiz Apex Legends rekor üstüne rekor kırdı!

PUBG ve Fortnite‘a doğrudan rakip olarak sunulan ücretsiz Apex Legends, bildiğiniz üzere ilk 8 saate toplamda 1 milyon oyuncuya ulaşarak büyük bir başarıya imza atmıştı. 24 saatin sonunda 2.5 milyon oyuncuya ulaştığı da açıklanan ücretsiz Battle Royale oyunu, daha ilk gününden büyük bir ilgi ile karşı karşıya kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde, oyunun 1 milyon barajını geçtiğini duyuran Respawn Entertaintment‘in CEO‘su Vince Zampella, şimdi de oyunun 10 milyon oyuncuya ulaştığını duyurdu. https://twitter.com/VinceZampella/status/1093617539421093889 Söz konusu bu durumu Twitter hesabı üzerinden değerlendiren Zampella, oyunculara teşekkürlerini iletti. 72 saat içerisinde 10 milyon oyuncuya ulaşacaklarını daha önceden hayal bile edemediklerini belirten CEO, ayrıca yakın zaman içerisinde oyunculara sunulacak olan yeniliklerinde müjdesini verdi. PUBG’nin ilk 6 ayda ulaşmış olduğu kullanıcı sayısına 72 saat içerisinde ulaşan ücretsiz Battle-Royale oyunu, şimdiden rakiplerini bir hayli korkutuyor.

Ücretsiz Apex Legends nasıl indirilir?

– İlk adımda Origin uygulamasına giriş yapın. Eğer bilgisayarınızda Origin uygulaması yok ise buraya tıklayarak indirin. – Sonrasında karşınıza çıkan pencere Origin hesabınız ile giriş yapın. Hesabınız yoksa, buraya tıklayarak oluşturun. – Origin’e giriş yaptıktan sonra Mağaza sayfasından söz konusu oyunu kütüphanenize ekleyin. – Söz konusu oyunu kütüphanenize ekledikten sonra, oyunu indirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

The post Ücretsiz Apex Legends rakip tanımıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.