Uygun fiyatlı Casper Via G4 inceleme!

Uygun fiyatlı telefonları inceleme serimize bu sefer Casper akıllı telefon ailesinin yeni üyesi Casper Via G4 inceleme ile devam ediyoruz. Tasarımı ile çoğu kullanıcının ilgisini çeken telefon farklı özellikleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Bakalım Casper Via G4  özellikleri neler? Yapay zekalı telefon: Casper VIA G3 inceleme Casper VIA G4 bizlere neler sunuyor? Casper uygun fiyatlı telefonu ile karşımızda. Özellikle tasarımsal olarak ilgi çekici bir şekilde karşımıza çıkan telefon 2 farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Kozmik mavi ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satın alınabilen telefon, uygun fiyata çift kameralı telefon almak isteyenler için de güzel bir alternatif oluşturuyor. Bakalım uygun fiyata Casper Via G4 özellikleri ile bizlere neler sunuyor. Casper Via G4 inceleme yayında! https://youtu.be/xRfgmuPpQ7w Casper VIA G4 özellikleri Tasarım Uygun fiyatlı telefonlar arasında tasarımı ile dikkat çeken telefon karşımıza damla çentik tasarımı ile çıkıyor. 6.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan telefon, yüksek ekran kasa oranı ile oldukça şık duruyor. Kozmik mavi ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulan telefon 3D cam tasarımı ile oldukça şık gözüküyor. Ekran Telefon 6.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve bu ekran damla çentik tasarımı sayesinde yüzde 82 gibi bir ekran kasa oranı ile karşımıza çıkıyor. Telefonun ekranı 720X1520 çözünürlüğe sahipken, 450 Nit parlaklık verebiliyor. Kamera Telefon hem uygun fiyatlı olması hem de arka tarafta iki kameraya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Arka tarafta bulunan ana kamera 13 MP çözünürlüğünde ve f/1.8 diyaframa sahip. Arka kamera, 2 MP çözünürlük  f/2.0 diyafram ile geliyor ve ana kamera ile beraber portre fotoğrafları çekebiliyor. İçerisinde birçok mod ile beraber gelen kamera Full HD video kaydı çekebiliyor. Ön kamera ise 8 MP çözünürlük, F/2.0 diyafram ile beraber geliyor ve selfie sırasında yüz güzelliği modu ile kullanıcıları tatmin ediyor. Kamera, Full HD video kayıt yeteceğine sahip. İşlemci Casper Via G4 özellikleri arasında işlemci de dikkat çekiyor. Telefon, MediaTek Helio P22 ile geliyor ve bu işlemci 8 çekirdeğe sahip.  Bu işlemciye, 3GB RAM eşlik ediyor. Depolama 32 GB depolama alanı ile beraber gelen telefon, hafıza kartı desteğine sahip ve hafızası 288 GB'a kadar artırılabiliyor. The post Uygun fiyatlı Casper Via G4 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Uygun fiyatlı Casper Via G4 inceleme!
Uygun fiyatlı telefonları inceleme serimize bu sefer Casper akıllı telefon ailesinin yeni üyesi Casper Via G4 inceleme ile devam ediyoruz. Tasarımı ile çoğu kullanıcının ilgisini çeken telefon farklı özellikleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Bakalım Casper Via G4  özellikleri neler?

Yapay zekalı telefon: Casper VIA G3 inceleme

Casper VIA G4 bizlere neler sunuyor?

Casper uygun fiyatlı telefonu ile karşımızda. Özellikle tasarımsal olarak ilgi çekici bir şekilde karşımıza çıkan telefon 2 farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Kozmik mavi ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satın alınabilen telefon, uygun fiyata çift kameralı telefon almak isteyenler için de güzel bir alternatif oluşturuyor. Bakalım uygun fiyata Casper Via G4 özellikleri ile bizlere neler sunuyor. Casper Via G4 inceleme yayında! https://youtu.be/xRfgmuPpQ7w

Casper VIA G4 özellikleri

Tasarım

Uygun fiyatlı telefonlar arasında tasarımı ile dikkat çeken telefon karşımıza damla çentik tasarımı ile çıkıyor. 6.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan telefon, yüksek ekran kasa oranı ile oldukça şık duruyor. Kozmik mavi ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulan telefon 3D cam tasarımı ile oldukça şık gözüküyor.

Ekran

Telefon 6.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve bu ekran damla çentik tasarımı sayesinde yüzde 82 gibi bir ekran kasa oranı ile karşımıza çıkıyor. Telefonun ekranı 720X1520 çözünürlüğe sahipken, 450 Nit parlaklık verebiliyor.

Kamera

Telefon hem uygun fiyatlı olması hem de arka tarafta iki kameraya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Arka tarafta bulunan ana kamera 13 MP çözünürlüğünde ve f/1.8 diyaframa sahip. Arka kamera, 2 MP çözünürlük  f/2.0 diyafram ile geliyor ve ana kamera ile beraber portre fotoğrafları çekebiliyor. İçerisinde birçok mod ile beraber gelen kamera Full HD video kaydı çekebiliyor. Ön kamera ise 8 MP çözünürlük, F/2.0 diyafram ile beraber geliyor ve selfie sırasında yüz güzelliği modu ile kullanıcıları tatmin ediyor. Kamera, Full HD video kayıt yeteceğine sahip.

İşlemci

Casper Via G4 özellikleri arasında işlemci de dikkat çekiyor. Telefon, MediaTek Helio P22 ile geliyor ve bu işlemci 8 çekirdeğe sahip.  Bu işlemciye, 3GB RAM eşlik ediyor.

Depolama

32 GB depolama alanı ile beraber gelen telefon, hafıza kartı desteğine sahip ve hafızası 288 GB'a kadar artırılabiliyor.

The post Uygun fiyatlı Casper Via G4 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.