Venom 2 yönetmeni Gollum olacak

İlk filmiyle büyük beğeni kazanan Venom devam filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sony Pictures ise bir süredir yaptığı görüşmeleri sonuçlandırdı ve Venom 2 yönetmeni meraklı bekleyişin ardından açıklandı. Marvel hayranlarına Google Play...

Venom 2 yönetmeni Gollum olacak
İlk filmiyle büyük beğeni kazanan Venom devam filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sony Pictures ise bir süredir yaptığı görüşmeleri sonuçlandırdı ve Venom 2 yönetmeni meraklı bekleyişin ardından açıklandı.

Marvel hayranlarına Google Play müjdesi

Venom 2 yönetmeni Andy Serkis olarak açıklandı

2018 yılına damgasını vuran yapımlardan olan Venom, devam filmiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Sony Pictures'ın filmin yönetmeni için Hollywood'un birçok yapımcısıyla görüştüğü biliniyordu. Bu isimler arasında en çok dikkat çekeni Lord of the Rings serisinde Gollum'a can veren Andy Serkis olmuştu. Diğer taraftan "Bumblebee" filminin yönetmeni Travis Knight ve "Rise of the Planet of the Apes" yönetmeni Rupert Wyatt listede yer alan diğer isimler olarak göze çarpıyordu.

Sony ilk filmde yönetmen olarak Ruben Fleischer'i seçmişti. Yeni filmde ise genelde oyuncu kimliğiyle tanınan Andy Serkis yönetmen koltuğunda oturacak. 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen Venom 2 bakalım ilk filmdeki başarısını yakalayabilecek mi?

The post Venom 2 yönetmeni Gollum olacak appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.