Vestel Venus E3 indirimi başladı

Akıllı telefon dünyasına her geçen gün yeni bir model ekleniyor. Her bütçeye uygun bir telefonun bulunduğu bu pazarda, amiral gemilerinin fiyatları arttıkça uygun fiyatlı modeller de daha fazla önem kazanıyor. Vestel Venus E3 de bu modellerden...

Vestel Venus E3 indirimi başladı
Akıllı telefon dünyasına her geçen gün yeni bir model ekleniyor. Her bütçeye uygun bir telefonun bulunduğu bu pazarda, amiral gemilerinin fiyatları arttıkça uygun fiyatlı modeller de daha fazla önem kazanıyor. Vestel Venus E3 de bu modellerden biri. Son duyurulan Hepsiburada kampanyası ile söz konusu akıllı telefon uygun fiyatla satın alınabiliyor.

Venus E3 ön inceleme

Yeni Hepsiburada kampanyası başladı

Akıllı telefon dünyasına yeni giriş yapacaklar için ideal olan Venus E3’ün fiyatı Hepsiburada kampanyası kapsamında 899 TL’den 659.90 TL’ye inmiş durumda. Yakın zamanda, bir sevdiğinize uygun fiyatlı bir akıllı telefon almak ya da akıllı telefon dünyasına giriş yapmak istiyorsanız bayram sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Vestel Venus E3 özellikleri

Başta da dediğimiz gibi akıllı telefonların fiyatları arttıkça uygun fiyatlı modellerin önemi de artıyor. Vestel Venus E3 özellikleri ile ilgili detaylara bakacak olursak, 5 inçlik ekrana sahip telefonun küçük ekran arayanlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz. IPS LCD ekran ile gelen telefonun ekranı 720 x 1280 piksel çözünürlüğe sahip. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip telefonda microSD kart girişi bulunuyor. Böylece telefonun hafızasını 32 GB’ye kadar artırmak mümkün. Kutudan Android 7.0 ile çıkan telefon 2.500 mAh bataryadan besleniyor.

The post Vestel Venus E3 indirimi başladı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.