vLogger dostu G7 X Mark III tanıtıldı

Canon ürün ailesinin yeni modellerini satışa sundu. PowerShot G5 X Mark II ve PowerShot G7 X Mark III modelleri hem vLog çeken hem de seyahatlerinde fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılara hitap ediyor. İki yeni model ile birlikte fotoğraf çekmeyi...

vLogger dostu G7 X Mark III tanıtıldı
Canon ürün ailesinin yeni modellerini satışa sundu. PowerShot G5 X Mark II ve PowerShot G7 X Mark III modelleri hem vLog çeken hem de seyahatlerinde fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılara hitap ediyor. İki yeni model ile birlikte fotoğraf çekmeyi sevenlerin alternatifi de artıyor.

DJI Osmo Pocket kutu açılışı

G5 X Mark II ve G7 X Mark III özellikleri

Canon ikonik PowerShot ailesine yeni modeller ekledi. G5 X Mark II ve G7 X Mark III farklı özellikleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. G5 X Mark II modelinde yeni 5x f/1.8-2.8 lens ve açılır elektronik vizör (EVF) donanımı öne çıkıyor. Diğer modelde ise 4,2x f/1.8 – 2.8 zum lensi ve 3,5 mm mikrofon girişi ile özellikle vLog çeken kullanıcılara hitap ediyor. Her iki modelde de DIGIC 8 görüntü işlemcisi yer alıyor. 20,1 Megapiksel çözünürlüğüne ve 1,0 tip yığma sensörüne sahip modeller 4K video çekebiliyor. Aynı zamanda Canon’un CR3 RAW formatını kullanılan ürünlerde Canon Digital Photo Professional (DPP) yazılımı da bulunuyor. 340 gram ağırlığındaki PowerShot G5 X Mark II modelinde 5x zoom lens bulunuyor. f/1.8-2.8 diyafram değerine sahip mode düşük ışıklarda da başarılı fotoğraflar çekmeye yardımcı oluyor. Makine eğilebilir bir ekranla geliyor. 304 gram ağırlığındaki PowerShot G7 X Mark III ise 4,2x f/1.8-2.8 zoom lensiyle ışık durumuna bakılmaksızın yüksek çözünürlüklü videoların çekilmesini sağlıyor. Üzerindeki dokunmatik ekran bulunan makine böylece vLog çekimlerinde kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Her iki modelde de bokeh efektiyle fotoğraflar çekmek mümkün. Dijital görüntü sabitleme özelliği bulunan modeller böylece hareket halindeyken de sabit görüntüler çekebilmeye olanak sağlıyor. Makinelerle çekilen fotoğrafları sosyal medyaya atmak isteyen kullanıcılar için dikey format da kullanıcılara sunuluyor.

PowerShot G5 X Mark II özellikleri

Yeni 20,1MP 1.0 Tip istifli sensör DIGIC 8 4K video (kırpmasız) 120 kare/sn Full HD video Sürekli modda 20 kare/sn ve RAW Seri Çekim modunda 30 kare/sn Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı Yeni 5x f/1.8-2.8 zum lensi Açılabilir elektronik vizör (EVF)

PowerShot G7 X Mark III özellikleri

Yeni 20,1MP 1.0 Tip istifli sensör DIGIC 8 4K video (kırpmasız) 120 kare/sn Full HD video Sürekli modda 20 kare/sn ve RAW Seri Çekim modunda 30 kare/sn Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı 4,2x f/1.8-2.8 zum lensi Canlı internet yayını akışı Mikrofon girişi

The post vLogger dostu G7 X Mark III tanıtıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.