vLogger kamerası GoPro Hero 8 Black tanıtıldı!

Aksiyon kamerası konusunda en başarılı üreticilerden biri olan GoPro, yeni aksiyon kamerası serisi GoPro Hero 8'i duyurdu. GoPro yeni kameralarıyla birlikte vLog çekenleri hedef alıyor. Özellikle çıkarmış olduğu aksesuarlarıyla birlikte oldukça...

vLogger kamerası GoPro Hero 8 Black tanıtıldı!
Aksiyon kamerası konusunda en başarılı üreticilerden biri olan GoPro, yeni aksiyon kamerası serisi GoPro Hero 8'i duyurdu. GoPro yeni kameralarıyla birlikte vLog çekenleri hedef alıyor. Özellikle çıkarmış olduğu aksesuarlarıyla birlikte oldukça dikkat çekiyor. İşte GoPro Hero 8 Black özellikleri ve fiyatı!

Canon EOS M200 tanıtıldı! Uygun fiyatlı aynasız

GoPro Hero 8 Black özellikleri

Serinin bir önceki amiral gemisi modeli olan Hero 7 Black'e göre daha başarılı görüntü kalitesi, görüntü sabitleme ve yazılım sunan Hero 8 Black, bunun yanı sıra birçok özellik daha sunuyor. Hero 7 serisinde karşımıza çıkan ve oldukça heyecanlandıran elektronik görüntü sabitleme teknolojisi HyperSmooth, bu cihazda çok daha iyi çalışıyor. Kamera, 4K çözünürlüğünde saniyede 60 kareye kadar video kaydı yapabiliyor. Bu video deneyimini ekstra aksesuarlar ile birlikte daha iyi bir hale de getirebiliyor. gopro hero 8 black özellikleri ve fiyatı Duyurulan aksesuarlar, vLog çekenler için gerekli olan tüm ekipmanları oldukça mobil bir şekilde sunuyor. Bu aksesuarlar arasında dahili mikrofona göre daha başarılı olan ekstra mikrofon, ışık ve ön taraftan görünen 1.9 inçlik ekstra ekran bulunuyor. Ayrıca ekstra olarak satın alınan bu araçlar, cihazda ekstra güç kaybına neden olmuyor. Kendi bataryalarından güç alıyorlar. Sonradan alacağınız mikrofon aksesuarı USB Type-C, HDMI ve 3.5 mm'lik mikrofon girişini de beraberinde getiriyor.

GoPro Hero 8 Black fiyatı

GoPro'nun en yeni amiral gemisi aksiyon kamerasının resmi fiyat etiketi 399 dolar. Ekstra ekran, ışık ve mikrofon aksesuarlarının fiyatları ise sırasıyla 79 dolar, 49 dolar ve 79 dolar şeklinde.

The post vLogger kamerası GoPro Hero 8 Black tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.