Volkswagen T-Roc Cabriolet ortaya çıktı

Volkswagen Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılması beklenilen T-Roc Cabriolet modelini kamuoyuyla paylaştı. Bakalım Volkswagen T-Roc Cabriolet nasıl görünüyor? Tesla sahibi ameliyat ile anahtarı koluna yerleştirdi! İşte Volkswagen T-Roc Cabriolet!...

Volkswagen T-Roc Cabriolet ortaya çıktı
Volkswagen Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılması beklenilen T-Roc Cabriolet modelini kamuoyuyla paylaştı. Bakalım Volkswagen T-Roc Cabriolet nasıl görünüyor?

İşte Volkswagen T-Roc Cabriolet!

Alman otomotiv devinin yeni gözdesi T-Roc Cabriolet modelinin üzerindeki perde Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde kaldırıldı. Modele ait resmi bilgileri paylaşan Volkswagen, 2016 yılında görücüye çıkartılan T-Cross Breeze konseptini akıllara getirdi. Genel olarak T-Roc modelinde çok farklı olmayan otomobilin en büyük farkı elbette 9 saniyede açılabilen kumaş tavanı. Söz konusu tavanın en fazla 30 km/s hızla giderken açılabildiğini de hatırlatalım. MQB platformu üzerinde geliştirilen otomobil, standart olarak ön çekişli olsa da 4Motion dört tekerden çekiş sistemiyle de satın alınabiliyor. Kaputun altında üç adet dizel ve üç adet benzinli seçenek sunulan otomobil ayrıca manuel ve 7 ileri DSG şanzıman seçeneklerine sahip.

Style ve R-Line olarak iki farklı donanım paketi bulunan üstü açılır crossover, her iki donanım paketinde de 17 inçlik jantlarla geliyor. Ambiyans aydınlatma, deri iç döşeme, spor direksiyon gibi detaylar otomobilde yer alırken 19 inçlik jantlar, Beats ses sistemi, 11.7 inç dijital gösterge paneliyle 8 inç bilgi eğlence ekranı opsiyon listesine konulmuş. 2020 ilkbaharında Avrupa'da satışa sunulması beklenen otomobilin ülkemize gelmesi ise maalesef beklenmiyor.

The post Volkswagen T-Roc Cabriolet ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.