Watch Dogs Legion yanlışlıkla ortaya çıktı

Watch Dogs 3 oyununun geliştirildiğine dair bilgiler 2018 yılında çıkmaya başladı. Geçen ay Ubisoft, Watch Dogs için yeni bir sosyal medya hesabı açtı. Bu hamle şirketin yeni Watch Dogs oyunu ile ilgili çalışmalarını doğrulamış oldu. Son olarak,...

Watch Dogs Legion yanlışlıkla ortaya çıktı
Watch Dogs 3 oyununun geliştirildiğine dair bilgiler 2018 yılında çıkmaya başladı. Geçen ay Ubisoft, Watch Dogs için yeni bir sosyal medya hesabı açtı. Bu hamle şirketin yeni Watch Dogs oyunu ile ilgili çalışmalarını doğrulamış oldu. Son olarak, Watch Dogs Legion ile ilgili ilk sızıntı ortaya çıktı.

iOS 13 tanıtıldı

Watch Dogs Legion, Londra'da geçecek

Amazon İngiltere’deki bir listede Watch Dogs Legion isminde bir oyun ortaya çıktı. The Nerd Mag tarafından tespit edilen listeyle ortaya çıkan oyundan sonra yeni bir bilgide açıklandı. Tahminlere göre oyun Londra’da geçecek. Açıklamada yeni oyunun Londra’nın yakın gelecekteki distopik bir versiyonunda geçeceği yazıyor. Toplumun, siyasetin ve teknolojinin Londra’yı değiştirdiği vurgulanıyor. Açıklamada Brexit sonrası dönem detayı da dikkat çekiyor. Ayrıca, yeni Watch Dogs oyunu ile birlikte herhangi bir karakter olarak oyuna başlayabileceksiniz. Ek olarak kendi karakterinizi yaratma imkanı da sunulacak. Gelecek hafta düzenlenecek olan E3 2019 oyun fuarında yeni oyunun tanıtılması bekleniyor. E3 2019'da birçok yeni oyun hayatımıza girecek. Fuar ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki haberlerimizden ulaşabilirsiniz.

E3 2019’da gösterilmesi beklenen PC oyunları!

E3 2019 Fuarı’nda tanıtılması beklenen PS4 oyunları

E3 2019 fuarında yer almayacak oyun ve markalar!

The post Watch Dogs Legion yanlışlıkla ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.