Teknoloji Haberleri

watchOS 6.0.1 güncellemesi geldi! Detaylar neler?

iOS 13 güncellemesinin hemen ardından yayımlanan watchOS 6; Watch Series 3 ve Watch Series 4 modellerini güçlendirdi. Watch Series 1 ve Watch Series 2 kullanıcıları için gelip gelmeyeceği henüz belli olmayan bu yazılımın bir üst versiyonu ortaya çıktı.

watchOS 6 yayınlandı! Nasıl yüklenir?

Apple watchOS 6.0.1 güncellemesi ile sorunlara çare oldu

Ana güncellemeler arasında yer almayan watchOS 6.0.1, ara bir güncelleme olarak kullanıcıların karşısına çıktı. watchOS 6 yazılımında bulunan 3 ufak hata, yeni değişiklik sayesinde ortadan kalktı. Peki, ortadan kaldırılan hatalar neler? İlk etapta kullanıcılardan bilgi toplayan Apple, aldığı geri bildirimler eşliğinde yazılımsal performans konusunda çeşitli iyileştirmeler yaptığını açıkladı. Söz konusu iyileştirmeler, performans optimizasyonu ile güvenlik güncellemelerinin yanı sıra performans gelişimini de sağlıyor.

iOS 13.1.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler?

watchOS 6.0.1 güncellemesi vasıtasıyla düzeltilen hatalar şu şekilde: — Mickey Mouse ve Minnie Mouse ikilisinin bulunduğu saat sisteminin saati söylememe sorunu çözüldü. —  Takvimin etkinlikleri göstermeme durumu düzeltildi. — Ekran ayarlarında veri kaybının yaşanmasına neden olan bir hata silindi. watchOS 6.0.1 nasıl yüklenir

watchOS 6.0.1 nasıl yüklenir?

Eğer kablosuz bir ağ desteği ile internete bağlanan bir Apple model akıllı saate sahip iseniz şu yolu izlemeniz yeterli: “Ayarlar” –> “Genel” –> Yazılım güncellemesi. Bunu gerçekleştirmenin bir diğer yolu daha var. iPhone model cihazınızdan Apple Watch isimli uygulamayı açın ve şu yolu takip edin: Saatim –> Genel –> Yazılım güncellemesi.

The post watchOS 6.0.1 güncellemesi geldi! Detaylar neler? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.