Teknoloji Haberleri

WhatsApp için Karanlık Mod müjdesi!

WhatsApp kullanıcılarına müjdeli bir haberimiz var. Kullanıcıların uzun bir süredir beklediği karanlık mod yakın zaman içerisinde kullanıcılara sunulacağı gün yüzüne çıktı! Bunun haricinde ise WhatsApp iOS için de yeni özellikler kullanıma sunuldu!

Facebook paylaşımlarından depresyon teşhisi geliyor!

WhatsApp Karanlık Mod üzerinde çalışıyor!

Şu zamana kadar birçok yeniliği kullanıcılara sunan popüler mesajlaşma platformu gece modunu kullanıcılarına sunup sunmayacağı oldukça merak ediliyordu. Bugün yapılan bir sızıntı ile birlikte Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak olan karanlık temasına ait olan yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. WhatsApp Karanlık Mod Hatırlayacağınız üzere yapmış olduğu sızıntılarla tanınan WABetaInfo, uygulamanın son yayınlanan APK’larını inceleyerek şirketin Karanlık Mod üzerinde çalıştığını belirtmişti. Ayrıca Twitter kullanıcısı, gece modunun OLED ekranlı iOS ve Android cihazlarla oldukça uyumlu bir şekilde çalışacağının da altını çizmişti. Henüz geliştirme aşamasında olan karanlık modun paylaşılan ekran görüntülerinden farklı olabileceği de belirtiliyor. Bahsi geçen bu temanın alfa sürümüne şimdilik iOS kullanıcıların erişebileceğini de belirtelim. Paylaşılan görsellerde de görebileceğiniz üzere, WhatsApp kullanıcıların heyecanla beklediği yeni özelliğini yakında kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Fakat kullanıcıların uzun zamandır beklediği gece modunun ne zaman çıkacağı hakkında ise şimdilik şirket yetkilileri tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

WhatsApp iOS içinde yeni özellikler kullanıma sunuldu!

Bugün yayınlanan popüler mesajlaşma uygulamasının iOS versiyonu için yayınlanan 2.18.100 sürümü ile birlikte, uygulama iOS 12 ile tam uyumlu bir şekilde çalışabilecek hale getirildi. Bunun haricinde yeni iPhone modelleri içinde uyumlu hale getirilen uygulamanın, sohbet metinlerinin üzerine basılı tuttuğunuz zaman açılan 3D Touch menüsünün arayüzün güncellendiğini de görmekteyiz. WhatsApp iOS WhatsApp iOS 2.18.100 güncellemesi ile ayrıca, durumları yanıtlama seçeneği de yenilendi. Böylece sohbet sırasında gönderebileceğiniz tüm eklentileri, durum yanıtlama kısmından da arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz.

The post WhatsApp için Karanlık Mod müjdesi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.