Xbox One S indirime girdi

Tatil dönemine doğru son sürat gidiyoruz. Yakın zamanda okulların kapanmasıyla birlikte öğrenciler uzun bir tatil dönemine girecek. Bu tatilde keyifli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirmek isteyenleri düşünenler için MediaMarkt Xbox One...

Xbox One S indirime girdi
Tatil dönemine doğru son sürat gidiyoruz. Yakın zamanda okulların kapanmasıyla birlikte öğrenciler uzun bir tatil dönemine girecek. Bu tatilde keyifli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirmek isteyenleri düşünenler için MediaMarkt Xbox One S indirim kampanyası başladı. Hem Babalar Günü hem de karne hediyesi olabilecek konsolu alana ikinci kol da yüzde 50 indirimli.

HongMeng OS yüklü Huawei telefonlar yolda

MediaMarkt Xbox One S indirim kampanyası başladı

MediaMarkt Xbox One S indirim kampanyası oyuncuları bekliyor. Xbox ailesinin son üyesi olan Xbox One S şu sıralar uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. 24 Haziran’a kadar devam edecek kampanyada konsolu farklı oyun alternatifleriyle almak mümkün. Ayrıca bazı paketlerde 3 aylık Live üyeliği ya da Game Pass üyeliği de alıcıları bekliyor. İndirim kapsamında konsol alanlar için ikinci kol ise yüzde 50 indirim ile birlikte sunuluyor. Kampanyadan yararlanarak indirimli fiyatla Xbox One S sahibi olmak buraya tıklayabilirsiniz.

Xbox One S özellikleri

Xbox One S özellikleri arasında ilk olarak işlemciden bahsetmek gerekiyor. Cihazın 1.75 GHz hızında 8 Çekirdek AMD Custom Jaguar işlemcisi bulunuyor. 4K video ve film izlemeye olanak sağlayacak One S, Dolby Atmos ve DTS:X ses desteği sunuyor. Konsol ile yalnızca oyun oynayarak değil, Youtube ve Spotify gibi çok sayıda uygulamayı indirerek de eğlenmeniz mümkün.

The post Xbox One S indirime girdi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.