Xbox oyunun dışına çıktı: Duş jeli duyurdu!

Birçok şirket E3 2019’da dikkat çekebilmek adına farklı reklam kampanyaları hazırlıyor fakat Xbox bu yıla damga vuracak gibi görünüyor. Microsoft resmi açıklamasıyla oyunun dışına çıkarak Xbox duş jeli duyurdu! Samsung, AMD ile ortak oluyor!...

Xbox oyunun dışına çıktı: Duş jeli duyurdu!
Birçok şirket E3 2019’da dikkat çekebilmek adına farklı reklam kampanyaları hazırlıyor fakat Xbox bu yıla damga vuracak gibi görünüyor. Microsoft resmi açıklamasıyla oyunun dışına çıkarak Xbox duş jeli duyurdu!

Samsung, AMD ile ortak oluyor!

Microsoft Oyunun dışına çıkarak Xbox duş jeli duyurdu!

Microsoft, E3 2019'un hemen öncesinde oldukça dikkat çeken bir açıklamayla gündeme oturdu. Şirket, Xbox Lynx adlı yeni bir koku oluşturmak için Lynx ile ortaklık kurdu. Microsoft, ürün yelpazesinde vücut spreyi, deodorant ve duş jeli bulunan Lynx ile Xbox ürünleri hazırlamayı planlıyor. Microsoft’un konu hakkındaki resmi açıklamasında ise oldukça dikkat çekti. "Xbox Lynx, kabarık kireç ve kış limonunun üst noktalarını, nane ve adaçayının aromatik bitkisel orta noktalarıyla birleştirerek, paçuli ve berrak odunsu dip kokusunu içeren taze bir bahar kokusuyla sizi karşılayacak. Xbox Lynx serisi vücut spreyi, deodorant ve duş jeli içeren çeşitli doğal esansiyel yağları barındıracak." Microsoft Oyunun dışına çıkarak Xbox duş jeli duyurdu! - ShiftDelete.Net (1) Xbox ANZ takımı yöneticilerinden Tania Chee, kullanıcıların sabahları kapıdan dışarı çıkmadan önce 'güçlenmek' için kendilerini Xbox Lynx'le spreyleyebileceğini veya yıkayabileceğini de ayrıca belirtti. Xbox Lynx Temmuz’dan itibaren Avustralya ve Yeni Zelanda’daki marketlerde ve eczanelerde satışa sunulacak. Küresel anlamda satışa sunulup sunulmayacağı konusu ise henüz bilinmiyor. Bu dikkat çeken olayın ardından Xbox için bir sonraki adım, Microsoft'un E3 2019 basın toplantısı olacak. Diğer ürünlerin yanı sıra Microsoft'un yeni nesil bir Xbox duyurması bekleniyor.

The post Xbox oyunun dışına çıktı: Duş jeli duyurdu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.