Xiaomi Android Pie sürümünü hangi modellere verecek?

Yeni yıla girmemizle beraber, akıllı telefonlar da yeni yazılım güncellemelerine kavuşmaya başladı. Pek çok marka güncelleme alacak modelleri için güncelleme takvimi yayınladı. Xiaomi tarafından resmi bir açıklama gelmese de, MIUI forumlarından gelen bilgiler Android Pie sürümüne sahip olacak modelleri ortaya koydu. Xiaomi Android Pie sürümünü hangi markalara verecek? Xiaomi Türkiye lansmanı için hazırlanıyor! Xiaomi Android Pie sürümünü hangi modellere verecek? Xiaomi, sattığı modelleri ayırt etmeden verdiği yazılım desteği ile de bilinen bir marka. MIUI forumlarından gelen bilgilere göre, Android Pie sürümüne sahip olacak modeller belli oldu. On cihazın yer aldığı listede iki model, Mart ayından önce Global Beta sürecine dahil olacak. Beş model güncellemeyi ikinci çeyrekte alacakken, üç modelin ise güncellemeyi ne zaman alacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Güncelleme Alacak Modeller İnternette paylaşılan bilgilere göre Android Pie sürümüne kavuşacak on Xiaomi modeli şunlar : Mi Mix 2 / ikinci çeyrek Mi 6 / ikinci çeyrek Redmi 6 / ikinci çeyrek Redmi 6A / ikinci çeyrek Mi Note 3 / ikinci çeyrek Redmi Note 5 / Mart bitmeden Global Beta Redmi S2/Y2 / Mart bitmeden Global Beta Mi 9 Explorer / tarih belli değil Mi 6X / tarih belli değil Redmi Note 6 Pro / tarih belli değil     The post Xiaomi Android Pie sürümünü hangi modellere verecek? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Xiaomi Android Pie sürümünü hangi modellere verecek?
Yeni yıla girmemizle beraber, akıllı telefonlar da yeni yazılım güncellemelerine kavuşmaya başladı. Pek çok marka güncelleme alacak modelleri için güncelleme takvimi yayınladı. Xiaomi tarafından resmi bir açıklama gelmese de, MIUI forumlarından gelen bilgiler Android Pie sürümüne sahip olacak modelleri ortaya koydu. Xiaomi Android Pie sürümünü hangi markalara verecek?

Xiaomi Türkiye lansmanı için hazırlanıyor!

Xiaomi Android Pie sürümünü hangi modellere verecek?

Xiaomi, sattığı modelleri ayırt etmeden verdiği yazılım desteği ile de bilinen bir marka. MIUI forumlarından gelen bilgilere göre, Android Pie sürümüne sahip olacak modeller belli oldu. On cihazın yer aldığı listede iki model, Mart ayından önce Global Beta sürecine dahil olacak. Beş model güncellemeyi ikinci çeyrekte alacakken, üç modelin ise güncellemeyi ne zaman alacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Xiaomi android pie

Güncelleme Alacak Modeller

İnternette paylaşılan bilgilere göre Android Pie sürümüne kavuşacak on Xiaomi modeli şunlar :
  • Mi Mix 2 / ikinci çeyrek
  • Mi 6 / ikinci çeyrek
  • Redmi 6 / ikinci çeyrek
  • Redmi 6A / ikinci çeyrek
  • Mi Note 3 / ikinci çeyrek
  • Redmi Note 5 / Mart bitmeden Global Beta
  • Redmi S2/Y2 / Mart bitmeden Global Beta
  • Mi 9 Explorer / tarih belli değil
  • Mi 6X / tarih belli değil
  • Redmi Note 6 Pro / tarih belli değil
   

The post Xiaomi Android Pie sürümünü hangi modellere verecek? appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.