Xiaomi CEO'su Mi Band 4 posteri yayınladı!

Xiaomi'nin tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan akıllı bileklik serisi Mi Band 4. nesli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan Mi Band 4 tasarımı ise Xiaomi CEO'su tarafından gösterildi....

Xiaomi CEO'su Mi Band 4 posteri yayınladı!
Xiaomi'nin tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan akıllı bileklik serisi Mi Band 4. nesli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan Mi Band 4 tasarımı ise Xiaomi CEO'su tarafından gösterildi. Bakalım Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliği nasıl görünüyor?

Xiaomi Mi Band 4 tasarımı doğrulandı!

Geçtiğimiz günlerde çevrimiçi bir mağazada satışa sunulan Mi Band 4 bu defa Xiaomi CEO'su tarafından paylaşılan poster ile gündemde. 11 Haziran tarihinde resmiyet kazanacak olan popüler akıllı bilekliğin en yeni sürümünün tasarımı da böylece doğrulanmış oldu.

Lei Jun tarafından Weibo üzerinde paylaşılan görsel renkli ekranı ve çeşitli arayüzleri gösteriyor. Her geçen yıl daha çok özellik kazanarak gelen Mi Band serisinin son üyesi ayrıca bir önceki modele göre yüzde 39.9 daha büyük ekrana sahip olacak. Bluetooth 5.0 desteği, 135 mAh batarya ve NFC desteğine sahip olması beklenen modelin yaklaşık 50 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Model hakkındaki diğer tüm detaylarınsa 11 Haziran tarihinde resmiyet kazanması bekleniyor. Peki siz akıllı bilekliğin yeni ekranını nasıl buldunuz?

The post Xiaomi CEO'su Mi Band 4 posteri yayınladı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.