Xiaomi kablosuz hızlı şarj teknolojisi için tarih verdi

Bir süre önce 100W şarj teknolojisinin duyurusunu gerçekleştiren Xiaomi, bu teknolojisi ile birlikte oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Şimdi de Xiaomi yeni kablosuz hızlı şarj teknolojisini duyuracağı Mi Turbo Charge etkinliğinin tarihini...

Xiaomi kablosuz hızlı şarj teknolojisi için tarih verdi
Bir süre önce 100W şarj teknolojisinin duyurusunu gerçekleştiren Xiaomi, bu teknolojisi ile birlikte oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Şimdi de Xiaomi yeni kablosuz hızlı şarj teknolojisini duyuracağı Mi Turbo Charge etkinliğinin tarihini açıkladı. Etkinlik, 9 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek.

Xiaomi'den 108MP kameralı dört telefon geliyor

Xiaomi kablosuz hızlı şarj ile neler sunacak?

Xiaomi'nin kablosuz şarj teknolojisi ile farklı bir boyut kazandırması beklentiler arasında yer alıyor. Şu ana kadar cihazlarında en fazla 20W değerinde kablosuz şarj teknolojisi sunan Xiaomi'nin bu teknolojiyle birlikte kablosuz şarjı 30W'ın üstüne çıkaracağı tahmin ediliyor. Ancak bu konuda kesin bir bilgi bulunmuyor. Mi Turbo Charge etkinliğinde kablosuz hızlı şarj teknolojisinin yanı sıra 5G'li bir akıllı telefon modelinin de tanıtılması bekleniyor. Ayrıca tanıtılması beklenen bu telefonun, kablosuz hızlı şarj teknolojisini kullanan ilk telefon olacağı düşünülüyor. Ayrca yakın zamanda tanıtılacak olan Mi Mix 4 modelinin de bu güncel teknolojilere destek vereceği dile getiriliyor.

The post Xiaomi kablosuz hızlı şarj teknolojisi için tarih verdi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.