Xiaomi katlanabilir telefon iddialı fiyatla geliyor!

Arka arkaya katlanabilir telefonlarını tanıtan Samsung ve Huawei’nin ardından Çinli Xiaomi de kolları sıvadı. Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X farklı tasarım özelliklerine sahip olsa da ikisinin bir ortak noktası var: Yüksek fiyat. Buna karşılık Xiaomi katlanabilir telefon daha uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Katlanabilir telefon Galaxy Fold 2 konsepti kendini gösterdi Xiaomi katlanabilir telefon fiyatı belli oldu Samsung Galaxy Fold 1.980 dolardan Huawei Mate X ise 2.600 dolardan alıcı bulacak. Premium sınıfa giren telefonlara karşılık Xiaomi katlanabilir telefon yaklaşık 999 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.  Rakiplerinin neredeyse yarı fiyatına sahip olacak olan Xiaomi katlanabilir telefonunda Visionox Techology tarafından üretilen OLED ekran kullanılacak. Bu ekranın Galaxy Fold ve Mate X’teki OLED ekrandan daha iyi olmayacağı tahmin ediliyor. Mi Fold ya da Mi Flex ismine sahip olması beklenen telefonda 10 GB RAM olması bekleniyor. Ayrıca tahminlere göre telefon Snapdragon 855 işlemci ile gelecek.  Xiaomi katlanabilir telefon 2019 yılının ikinci yarısında görücüye çıkacak. İşte Katlanabilir Xiaomi telefon için çekilen bir video ocak ayında yayınlanmış. İşte o video: https://www.youtube.com/watch?v=oxQrFmQ-Txk The post Xiaomi katlanabilir telefon iddialı fiyatla geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Xiaomi katlanabilir telefon iddialı fiyatla geliyor!
Arka arkaya katlanabilir telefonlarını tanıtan Samsung ve Huawei’nin ardından Çinli Xiaomi de kolları sıvadı. Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X farklı tasarım özelliklerine sahip olsa da ikisinin bir ortak noktası var: Yüksek fiyat. Buna karşılık Xiaomi katlanabilir telefon daha uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

Katlanabilir telefon Galaxy Fold 2 konsepti kendini gösterdi

Xiaomi katlanabilir telefon fiyatı belli oldu

Samsung Galaxy Fold 1.980 dolardan Huawei Mate X ise 2.600 dolardan alıcı bulacak. Premium sınıfa giren telefonlara karşılık Xiaomi katlanabilir telefon yaklaşık 999 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.  Rakiplerinin neredeyse yarı fiyatına sahip olacak olan Xiaomi katlanabilir telefonunda Visionox Techology tarafından üretilen OLED ekran kullanılacak. Bu ekranın Galaxy Fold ve Mate X’teki OLED ekrandan daha iyi olmayacağı tahmin ediliyor. Mi Fold ya da Mi Flex ismine sahip olması beklenen telefonda 10 GB RAM olması bekleniyor. Ayrıca tahminlere göre telefon Snapdragon 855 işlemci ile gelecek.  Xiaomi katlanabilir telefon 2019 yılının ikinci yarısında görücüye çıkacak. İşte Katlanabilir Xiaomi telefon için çekilen bir video ocak ayında yayınlanmış. İşte o video: https://www.youtube.com/watch?v=oxQrFmQ-Txk

The post Xiaomi katlanabilir telefon iddialı fiyatla geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.