Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi 6S ortaya çıktı!

Şu sıralar Mi 8 ailesiyle gündemde olan Xiaomi, geçmişe bir gönderme yapmayı planlıyor. İşte GeekBench kriter testinde ortaya çıkan Xiaomi Mi 6S özellikleri!

Xiaomi Black Shark 2 tasarımı ortaya çıktı! ( Video )

Xiaomi Mi 6S özellikleri nasıl?

2017 yılının amiral gemi modeli olan Mi 6 oldukça beğenilmiş ve yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Hala güncelliğini koruyan model, ülkemizde de son derece popüler. Görünen o ki Xiaomi’de bu durumdan faydalanmak istiyor. Yeni bir cihaz hazırlığında olan Çinli teknoloji devi, Mi 6′nin farklı bir versiyonu olan Mi 6S ile GeekBench kriter testinde ortaya çıktı. Geçtiğimiz yılın üst seviye işlemcisi olan Snapdragon 835 ile çalıştığı görülen modelde ayrıca 6 GB RAM yer alıyor.

Yüksek ihtimalle 4 GB RAM seçeneğininde yer alacağı model Android 9.0 ile çalışıyor. Test sonuçlarına baktığımızda ise Mi 6S tek çekirdekte 1830 puan alırken çoklu çekirdek testinden ise 6944 puan almayı başarmış. Önümüzdeki günlerde Mi Mix 3 ve Mi Note 4 gibi modelleri tanıtması beklenen Xiaomi’nin sürpriz Mi 6S modelini ne zaman tanıtacağı ve fiyatının ne olacağı ise şu aşamada bilinmiyor.

The post Xiaomi Mi 6S ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.