Xiaomi Mi 9 5G geliyor! Daha güçlü özelliklerle!

Xiaomi Mi 9 serisini yeni modeller ile genişletmeye devam ediyor. Amiral gemisi Mi 9 ve orta segmente hitap eden Mi 9T modeli son dönemde yoğun ilgi görürken, Çinli teknoloji devi Xiaomi Mi 9 5G modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu sayede Xiaomi,...

Xiaomi Mi 9 5G geliyor! Daha güçlü özelliklerle!
Xiaomi Mi 9 serisini yeni modeller ile genişletmeye devam ediyor. Amiral gemisi Mi 9 ve orta segmente hitap eden Mi 9T modeli son dönemde yoğun ilgi görürken, Çinli teknoloji devi Xiaomi Mi 9 5G modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu sayede Xiaomi, Samsung diğer rakipleri ile benzer şekilde amiral gemisinin 5G versiyonunu satışa sunmuş olacak. Çinde sertifika alan M1908F1XE model numaralı akıllı telefonun yeni Mi Mix modeli olduğu düşünülüyordu, ancak ortaya çıkan son raporlar cihazın Xiaomi Mi 9 5G olduğunu gözler önüne serdi.

Xiaomi Mi 9 özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi Mi 9 5G özellikleri

Mi 9’un revize edilmiş hali Mi 9 5G, 2K çözünürlüğünde bir ekrana ev sahipliği yapacak. Piyasada olan ana modelin ekranı Full HD+ çözünürlük sunuyor. Ayrıca, cihazın 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamerası OIS ile güçlendirilecek. https://www.youtube.com/watch?v=8-93MsuJQTE Evet, rakiplerinin aksine Mi 9'un kamerasında optik imaj sabitleme teknolojisi yani OIS yer almıyor. Bir diğer gelişim ise batarya tarafında karşımıza çıkacak. Batarya kapasitesi artırılırken, 45W hızlı şarj desteği sunulacak. Samsung'da benzer bir strateji izliyor ve Galaxy S10 5G modeli Galaxy S10'dan daha hızlı şarj oluyor.

The post Xiaomi Mi 9 5G geliyor! Daha güçlü özelliklerle! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.