Xiaomi Mi A3 kutu içeriği ve özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi Mi CC9e modelinin global versiyonu olacak Xiaomi Mi A3 özellikleri ve kutu içeriği ile ortaya çıktı. Orta segmentte iddialı özellikleri ile dikkat çekecek olan model, pek çok kişi için iyi bir seçenek olabilir. Mi CC9e özellikleri Xiaomi...

Xiaomi Mi A3 kutu içeriği ve özellikleri ortaya çıktı
Xiaomi Mi CC9e modelinin global versiyonu olacak Xiaomi Mi A3 özellikleri ve kutu içeriği ile ortaya çıktı. Orta segmentte iddialı özellikleri ile dikkat çekecek olan model, pek çok kişi için iyi bir seçenek olabilir.

Mi CC9e özellikleri

Xiaomi Mi A3 ortaya çıktı!

Son zamanlarda ufak sızıntılarla gündeme gelen Mi A3, uzunca bir süredir belirsizliğini koruyordu. Bugünün ilk saatlerinde yeni modele ait kutu tasarımı, kutu içeriği ve özellikler ortaya çıktı. Sade bir kutu tasarımına sahip olan Mi A3, kutu üstünde farklı renk seçenekleri ile modeli sergiliyor. Bu görüntüye göre modelin mavi, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacağını görüyoruz. Kutu üstünde görüldüğü kadarıyla modelin üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu gözüküyor.

Xiaomi Mi A3 kutu içeriği

Xiaomi Mi A3 modelinin kutu içeriğine baktığımızda şarj adaptörü, telefon ve kablonun bulunduğunu görüyoruz. Şarj adaptörünün değerleri hakkında bilgi bulunmasa da, 18W olduğu biliniyor. Ayrıca yan taraflarda bulunan kutularda kulaklık olduğu da tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi A3 özellikleri

Mi A3, çentikli bir ekrana sahip. 6,08 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran, parmak izini de içinde barındırıyor. Arka kasada bulunan üçlü kamera kurulumunun ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde iken, ön kamera 32 MP çözünürlüğünde. 4,030 mAh bataryaya sahip olan model, 18W şarj desteğine sahip. Bununla birlikte yeni modelin Snapdragon 665 işlemciden gücünü aldığını görüyoruz. Ayrıca Android One programına dahil olan Mi A3, güncellemeleri de oldukça hızlı alacaktır.

The post Xiaomi Mi A3 kutu içeriği ve özellikleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.