Xiaomi Mi Band 4 için ilk resmi açıklama yapıldı!

Xiaomi giyilebilir teknoloji alanında oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Şirket özellikle akıllı bileklik alanında çok iyi satış miktarlarına sahip. Geçtiğimiz sene akıllı bileklik pazarında yüzde 21 pazar payı ile pazar lideri olan şirket, yeni akıllı bileklik modelleri hakkında ilk açıklamayı yaptı. Xiaomi Mi Band 4 modeliyle alakalı gelişmeler haberimizde. Xiaomi katlanabilir telefon iddialı fiyatla geliyor! Xiaomi Mi Band 4 bu sene içerisinde gelecek! Xiaomi, Mi Band modelleri ile gayet yüksek satış miktarlarına ulaşmıştı. Uzun batarya ömrü, işlevsellik ve fiyat olarak kullanıcıları memnun eden seri, ülkemizde de en çok satılanlar arasında bulunuyor. Bununla birlikte şirket, serinin dördüncü nesil ürünü hakkında ilk resmi açıklamayı yaptı. Yaptıkları açıklamada Mi Band 4 modelinin bu yıl içerisinde dünya genelinde satışa sunulacağını belirten şirket, akıllı bileklik pazarının hızla büyümesini beklediklerini de aktardı. Şirket ayrıca şu an satışta olan Mi Band 3 modelinin hala çok iyi sattığını söyledi. Bu nedenle yeni modeli tanıtmak için acelesi olmayan şirket, lansmanı muhtemelen son çeyreklere doğru erteleyecektir. Tasarım ve donanımsal noktalarda ufak değişimler beklenen yeni modelin, önümüzdeki birkaç ay içinde gelmesi beklenmiyor. The post Xiaomi Mi Band 4 için ilk resmi açıklama yapıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Xiaomi Mi Band 4 için ilk resmi açıklama yapıldı!
Xiaomi giyilebilir teknoloji alanında oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Şirket özellikle akıllı bileklik alanında çok iyi satış miktarlarına sahip. Geçtiğimiz sene akıllı bileklik pazarında yüzde 21 pazar payı ile pazar lideri olan şirket, yeni akıllı bileklik modelleri hakkında ilk açıklamayı yaptı. Xiaomi Mi Band 4 modeliyle alakalı gelişmeler haberimizde.

Xiaomi katlanabilir telefon iddialı fiyatla geliyor!

Xiaomi Mi Band 4 bu sene içerisinde gelecek!

Xiaomi, Mi Band modelleri ile gayet yüksek satış miktarlarına ulaşmıştı. Uzun batarya ömrü, işlevsellik ve fiyat olarak kullanıcıları memnun eden seri, ülkemizde de en çok satılanlar arasında bulunuyor. Bununla birlikte şirket, serinin dördüncü nesil ürünü hakkında ilk resmi açıklamayı yaptı. Yaptıkları açıklamada Mi Band 4 modelinin bu yıl içerisinde dünya genelinde satışa sunulacağını belirten şirket, akıllı bileklik pazarının hızla büyümesini beklediklerini de aktardı. Xiaomi Mi Band 4 Şirket ayrıca şu an satışta olan Mi Band 3 modelinin hala çok iyi sattığını söyledi. Bu nedenle yeni modeli tanıtmak için acelesi olmayan şirket, lansmanı muhtemelen son çeyreklere doğru erteleyecektir. Tasarım ve donanımsal noktalarda ufak değişimler beklenen yeni modelin, önümüzdeki birkaç ay içinde gelmesi beklenmiyor.

The post Xiaomi Mi Band 4 için ilk resmi açıklama yapıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.