Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe açıldı!

Uygun fiyatına rağmen birçok özelliğe ev sahipliği yapan Mi Band serisi akıllı bileklikler, Xiaomi'nin giyilebilir teknoloji alanında popülerleşmesine büyük katkı sağladı. Xiaomi Mi Band 4 ile bunlara bir yenisi daha ekleniyor. Geçtiğimiz yıl...

Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe açıldı!
Uygun fiyatına rağmen birçok özelliğe ev sahipliği yapan Mi Band serisi akıllı bileklikler, Xiaomi'nin giyilebilir teknoloji alanında popülerleşmesine büyük katkı sağladı. Xiaomi Mi Band 4 ile bunlara bir yenisi daha ekleniyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Mi Band 3 modelini tanıtan Xiaomi'nin, son günlerde sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 4'ün resmi olarak tanıtılmasına sadece beş gün kaldı.

Xiaomi Mi 9T geliyor! Mi 9’un gelişmiş hali!

Xiaomi Mi Band 4 fiyatı gün yüzüne çıktı!

Birçok özelliği ortaya çıkmasına rağmen Mi Band 4'ün, AliExpress üzerinde listelenmesi tüm detayları ortaya çıkardı. Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliğinin NFC olmayan versiyonu 49.99 dolar karşılığında ön siparişte. Ön sipariş veren kullanıcılara teslimat süresi olarak yaklaşık 25 gün beklemeleri belirtiliyor. Ayrıca, NFC desteğine sahip olan versiyonun 11 Haziran tarihinde ön siparişe açılacağı belirtiliyor. Xiaomi Mi Band 4 fiyatı Mi Band 4'ün öne çıkan özelliklerinin başında, renkli ekrana geçiş yapılması geliyor. 0.78 inç büyüklüğündeki bu ekran 240x120 piksel çözünürlük sunarken, pil performansında kayıp yaşanmaması için batarya küçük bir artış ile 135 mAh seviyesine çıkarılmış. Buna ek olarak Bluetooth 5.0 teknolojisinin kullanıldığı Xiaomi Mi Band 4, 50 metreye kadar suya karşı dayanıklı. Aktivite takibi, kalp atış hızı sensörü, müzik kontrolü ve alarm gibi standart özellikler aynı şekilde cihazda yerini koruyor.

The post Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe açıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.