Xiaomi Mi CC9 Pro geliyor! İşte özellikleri

Ekran/kasa oranı ile tüm rakiplerini alt üst eden Mi Mix Alpha modeli ile son günlerde gündemden düşmeyen Xiaomi, 2 Temmuz tarihinde düzenlediği etkinlikte Mi CC9, Mi CC9e ve Mi CC9 Meitu Edition modellerini tanıtmıştı. Mi CC9e modeli kısa...

Xiaomi Mi CC9 Pro geliyor! İşte özellikleri
Ekran/kasa oranı ile tüm rakiplerini alt üst eden Mi Mix Alpha modeli ile son günlerde gündemden düşmeyen Xiaomi, 2 Temmuz tarihinde düzenlediği etkinlikte Mi CC9, Mi CC9e ve Mi CC9 Meitu Edition modellerini tanıtmıştı. Mi CC9e modeli kısa süre önce Android One programına dahil olarak, Mi A3 olarak karşımıza çıktı. Xiaomi Mi A3, 2000 TL altındaki en seçeneklerden birisi olurken aradan geçen üç ayın ardından, Xiaomi Mi CC9 Pro modeli geliyor.

Xiaomi Mi A3 inceleme! Ortalık karışacak!

Xiaomi Mi CC9 Pro özellikleri nasıl olacak?

24 Ekim tarihinde Çin'de tanıtılması beklenen Mi CC9 Pro, Snapdragon 730G işlemciden güç alacak. Xiaomi ilk defa bir telefonunda bu işlemciyi kullanacak, şirketin alt markası Redmi K20 modelinde bu işlemci ile karşımıza çıkmıştı. Xiaomi Mi CC9 Pro özellikleri "G" - Gaming ifadesinden anlaşılabileceği üzere bu işlemci oyunlar için optimize edilmiş durumda. 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz hızında çalışan Kryo 470 çekirdeklerinden oluşan işlemci, Adreno 618 GPU'yu barındırıyor. Arka taraftaki dörtlü kamera kurulumuna, 64 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera öncülük edecek. Batarya kapasitesi, ekran ve kamera çözünürlükleri gibi diğer detaylar şu anda bilinmezliğini koruyor.

The post Xiaomi Mi CC9 Pro geliyor! İşte özellikleri appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.