Xiaomi Mi Express otomatları faaliyete başladı

Akıllı telefon ya da bir akıllı telefon aksesuarı almak için genellikle bir teknoloji mağazasının yolunu tutarız ya da bir e-ticaret sitesini ziyaret ederiz. Ancak, Xiaomi satın alma yöntemini farklı bir hale getirdi. Yiyecek içecek aldığımız otomatlardan artık akıllı telefon da satın alınabilecek. Xiaomi Mi Express otomatları faaliyete başladı. Xiaomi akıllı telefon satışlarıyla ilgili açıklama yaptı Xiaomi Mi Express otomatları metrolara geliyor Xiaomi Mi Express kioskları aslında tüketicilerin akıllı telefon ya da mobil aksesuar alabilecekleri otomatlar. Bu otomatlardan kredi kartı, banka kartı ya da nakit ödemeyle istenilen teknolojik ürünü almak mümkün. Tıpkı yiyecek içecek otomatı gibi çalışan bu teknoloji otomatları şimdilik yalnızca Hindistan’da bulunuyor. Mi fans, we've introduced an innovative way to buy your favourite #Xiaomi products with #MiExpressKiosk. It’s simple! Just choose a product & pay with your debit/credit card, cash, or UPI. Experience it at Manyata Tech Park & our office in ETV. 50 more kiosks coming your way. pic.twitter.com/uqjjKkbb2b — Mi India (@XiaomiIndia) 13 Mayıs 2019 Operasyonel maliyetleri ortadan kaldıran bu otomatlar tüketicinin ürünleri daha uygun fiyatla almasını sağlıyor. Mi Express otomatları şimdilik yalnızca iki yerde bulunuyor. Ancak şirket bu otomatların sayısını önümüzdeki aylarda 50 adede kadar çıkarmakta kararlı. İlerleyen dönem metro istasyonlarında, havaalanlarında hatta alışveriş merkezlerinde bu otomatları görmek mümkün hale gelecek. Kamuya açık yerlerde yapılan bu perakende satışın şirketin satışlarına önemli derecede katkı sağlayacağı düşünülüyor. https://www.youtube.com/watch?v=8-93MsuJQTE The post Xiaomi Mi Express otomatları faaliyete başladı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Xiaomi Mi Express otomatları faaliyete başladı
Akıllı telefon ya da bir akıllı telefon aksesuarı almak için genellikle bir teknoloji mağazasının yolunu tutarız ya da bir e-ticaret sitesini ziyaret ederiz. Ancak, Xiaomi satın alma yöntemini farklı bir hale getirdi. Yiyecek içecek aldığımız otomatlardan artık akıllı telefon da satın alınabilecek. Xiaomi Mi Express otomatları faaliyete başladı.

Xiaomi akıllı telefon satışlarıyla ilgili açıklama yaptı

Xiaomi Mi Express otomatları metrolara geliyor

Xiaomi Mi Express kioskları aslında tüketicilerin akıllı telefon ya da mobil aksesuar alabilecekleri otomatlar. Bu otomatlardan kredi kartı, banka kartı ya da nakit ödemeyle istenilen teknolojik ürünü almak mümkün. Tıpkı yiyecek içecek otomatı gibi çalışan bu teknoloji otomatları şimdilik yalnızca Hindistan’da bulunuyor. Operasyonel maliyetleri ortadan kaldıran bu otomatlar tüketicinin ürünleri daha uygun fiyatla almasını sağlıyor. Mi Express otomatları şimdilik yalnızca iki yerde bulunuyor. Ancak şirket bu otomatların sayısını önümüzdeki aylarda 50 adede kadar çıkarmakta kararlı. İlerleyen dönem metro istasyonlarında, havaalanlarında hatta alışveriş merkezlerinde bu otomatları görmek mümkün hale gelecek. Kamuya açık yerlerde yapılan bu perakende satışın şirketin satışlarına önemli derecede katkı sağlayacağı düşünülüyor. https://www.youtube.com/watch?v=8-93MsuJQTE

The post Xiaomi Mi Express otomatları faaliyete başladı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.