Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi True Wireless AirPods’u tahtından edecek!

Xiaomi Mi True Wireless kulaklık FCC sertifikasyon sürecinde karşımıza çıktı. AirPods ile son derece benzer bir tasarıma sahip olan kulaklık, sundukları ile AirPods’un koltuğunu sallandırıyor. Bakalım Xiaomi Mi True Wireless neden bu kadar iddialı geliyor?

Xiaomi’den uygun fiyatlı AirPods rakibi: Mi AirDots!

Xiaomi Mi True Wireless kulaklık ortaya çıktı!

Xiaomi geçtiğimiz günlerde tamamen kablosuz bir kulaklık modelini piyasa sunmuştu. Xiaomi Mi AirDots adıyla satışa sunulan kulaklık, tasarımı ile akıllara Samsung Gear IconX modellerini getiriyordu. Uygun fiyatlı Mi AirDots çözümüne ek olarak Çinli teknoloji devi şimdi son derece iddialı yeni bir AirPods rakibi ile geliyor. Büyük oranda benzer bir tasarıma sahip olan Mi True Wireless kulaklıklar FCC sertifikasını alırken ortaya çıktı.

AirPods’da olduğu gibi bir taşıma kutusuna ve benzer bir tasarımla gelen kulaklıklar, üzerinde tüm rakiplerinden ayrışmasını sağlayan gürültü engelleyici ile birlikte geliyor. Telefon konuşmaları için bir mikrofona sahip olan kulaklık ayrıca silikon kulaklık başlıklarına sahip. Kutu içeriğinde USB Type-C şarj kablosu, şarj kutusu, kulaklıklar, 3 farklı boyutta silikon kulaklık başlıkları ve kullanma kılavuzu yer alan Mi True Wireless ayrıca dokunmatik geri bildirimlere de karşılık verebilecek. Kulaklıkların resmi tanıtım tarihi ve satış fiyatı ise henüz netleşmiş değil.

The post Xiaomi Mi True Wireless AirPods’u tahtından edecek! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.