Xiaomi MIUI 10 beta ile arayüzde değişiklik yapacak

Geçtiğimiz günlerde global beta dağıtımını sonlandırma kararı alan Xiaomi, Çinli kullanıcılar için beta yayınlarına hala devam etmekte. Xiaomi MIUI 10 beta yeni sürümü ile arayüzde bir takım değişiklikler yapıldı. MIUI Global beta programı...

Xiaomi MIUI 10 beta ile arayüzde değişiklik yapacak
Geçtiğimiz günlerde global beta dağıtımını sonlandırma kararı alan Xiaomi, Çinli kullanıcılar için beta yayınlarına hala devam etmekte. Xiaomi MIUI 10 beta yeni sürümü ile arayüzde bir takım değişiklikler yapıldı.

MIUI Global beta programı tüm cihazlar için sona erdi!

Xiaomi MIUI 10 beta ile ayarlar menüsü değişiyor!

Xiaomi MIUI Global Beta 9.7.1 sürüm numarası ile yayınlanan yeni arayüz güncellemesi, beraberinde yeni bir ayarlar menüsü ve şifre yöneticisi ile geliyor. Yayınlanan güncellemenin MIUI 11 sürümü için bir ön hazırlık ayağını oluşturduğunu ve diğer ana güncelleme için bir fikir sunduğunu söyleyebiliriz. Beta sürümlere katılımın kayda değer ölçüde kısıtlanmasıyla birlikte bu güncellemeyi daha az sayıda kişinin kullanabileceğini ve asıl değişikliğin diğer ana güncellemelere aktarılacağını düşünmemiz mümkün. Yeni 9.7.1 güncellemesiyle birlikte sistem uygulamalarını tasarımlarında değişikliklere gidildiğini görüyoruz. Bununla birlikte yeni sürümde yeni bir şifre yöneticisi de bulunuyor. Bu şifre yöneticisi, otomatik form doldurma özelliği ile tamamlanmakta. Yeni arayüzü şu an için yalnızca Çin bölgesine ait kullanıcılar deneyimleyebilse de, görüldüğü kadarıyla yorumların oldukça olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Peki siz yeni arayüz hakkında ne düşünüyorsunuz? Global beta programının sonlandırılması sizi olumsuz olarak etkiledi mi?

The post Xiaomi MIUI 10 beta ile arayüzde değişiklik yapacak appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.