Xiaomi MIUI için kullanıcıları sevindirecek gelişme!

Uygun fiyatlı akıllı telefonları ile dikkatleri çeken Xiaomi, aradaki fiyat farkını kapatmak için bazı farklı yollara başvuruyor. Bunların içerisinde arayüz içerisindeki reklamlar oldukça etkin bir rol oynamakta. Xiaomi MIUI için yapılan yeni...

Xiaomi MIUI için kullanıcıları sevindirecek gelişme!
Uygun fiyatlı akıllı telefonları ile dikkatleri çeken Xiaomi, aradaki fiyat farkını kapatmak için bazı farklı yollara başvuruyor. Bunların içerisinde arayüz içerisindeki reklamlar oldukça etkin bir rol oynamakta. Xiaomi MIUI için yapılan yeni açıklama, kullanıcıları oldukça sevindirecek.

Xiaomi CEO’su Mi Band 4 posteri yayınladı!

Xiaomi MIUI için kullanıcıları sevindirecek gelişme!

Xiaomi satışa sunduğu akıllı telefonları uygun fiyat konumlandırması ile tüketicilerle buluşturuyor. Ancak şirket bu noktada azalttığı karı telafi etmek için bazı yollara da başvuruyor. Az önce de söylediğimiz gibi reklamlar burada çok önemli bir rol oynamakta. Kullanıcıların günlük kullanımda sık sık karşısına çıkan reklamlar, kullanıcılar tarafından da sık sık şikayet edilmekte. Bu konu hakkında duyuru yapan şirket, kullanıcıları sevindirecek bir takım açıklamalarda bulundu. Şirket yaptığı açıklama ile birlikte arayüz içindeki reklamlarda önemli düzenlemeler yapılacağını belirtti. İlerleyen zamanlarda MIUI içindeki reklamların sayısı belirgin bir şekilde azaltılarak, kullanıcı deneyimi arttırılmaya çalışılacak. Xiaomi ayrıca kullanıcılar tarafından kullanılmakta olan reklam engelleyiciler için de önemli engellemeler yapılacağının sinyalini verdi. Reklam sayısında azaltmaya gidecek olan şirket, azaltılan reklamların engellenmesine olumlu şekilde bakmayacağını belirtti. Siz yeni adımla ilgili ne düşünüyorsunuz? Reklam sayısı sizin için önemli sorun teşkil ediyor mu?    

The post Xiaomi MIUI için kullanıcıları sevindirecek gelişme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.