Xiaomi'den 108MP kameralı dört telefon geliyor

Xiaomi, kısa bir süre önce yeni Samsung ISOCELL Bright HMX kamera sensörünü telefonlarında kullanacağını açıklamıştı. 108 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilme kabiliyetine sahip olan bu sensörün ilk olarak Xiaomi Mi Mix 4 modelinde...

Xiaomi'den 108MP kameralı dört telefon geliyor
Xiaomi, kısa bir süre önce yeni Samsung ISOCELL Bright HMX kamera sensörünü telefonlarında kullanacağını açıklamıştı. 108 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilme kabiliyetine sahip olan bu sensörün ilk olarak Xiaomi Mi Mix 4 modelinde kullanılacağı düşünülüyordu. Ancak şimdi de ortaya çıkan bilgiler, Mi Mix 4 modelinden önce birkaç Xiaomi modelinin daha 108MP kameralar ile donatılacağı görülüyor.

Xiaomi Mi A3 Türkiye fiyatı belli oldu

108MP kameralar ufukta!

XDA Developers üyeleriMIUI'nin Mi Gallery uygulamasının 108MP fotoğrafları tam çözünürlükte görüntülemek üzere güncelleştirildiğini ortaya çıkardı. Sony'nin akıllı telefonlar için henüz 108MP kamera algılayıcısını duyurmadığından, dört telefonun da aynı Samsung ISOCELL Bright HMX sensörüne sahip olması büyük beklentiler arasında yer alıyor. xiaomi 108mp kameralar Daha somut kanıtlar henüz mevcut olmasa da, Mi Gallery uygulamasının 108MP fotoğrafları görebilme yeteneğini kazanması, dört telefonun gerçekten de arkasında 108MP birincil kameraya sahip olabileceğini gösteriyor. Samsung zaten SOCELL Bright HMX kamera sensörünün seri üretimine başladı, bu nedenle 108MP sensörlü ilk Xiaomi akıllı telefonunun yıl sonuna kadar geleceği ön görülüyor.

The post Xiaomi'den 108MP kameralı dört telefon geliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.