Teknoloji Haberleri

Xiaomi’den ilginç Pocophone F2 sızıntısı

Geçen sene Pocophone F1 projesi ile oldukça başarılı olan Xiaomi, uygun fiyatıyla dikkat çeken modelinin marka algısından yararlanmaya devam ediyor. Zira akıllı telefon pazarını takip edenlerin birçoğu, 1 yıldır Pocophone F2 için bekliyor.

Xiaomi Pocophone F2 tasarımı sızdırıldı!

Xiaomi Pocophone F2 çıkış tarihi sızdırıldı mı?

Gücünü yüksek teknoloji sınıfında yer alan Snapdragon 845’ten alan Pocophone F1, yakaladığı satış başarısı sayesinde kullanıcıları Pocophone F2 projesi adına meraklandırıyor. Zira bazı kullanıcılar, Redmi K20 serisinin Pocophone serisini bitireceğini düşünüyordu fakat öyle olmadı.

Pocophone F2 hakkındaki sorular, POCO India markasının iki numaralı ismi Chandolu Manmohan’ın attığı bir Twitter mesajı üzerine arttı. Attığı mesajda Xiaomi’nin Hindistan şubesinden, MiBand 4 modelinden ve Redmi 8A’dan bahseden Manmohan, POCO F2’nin ne zaman geleceğine dair bir soruyu da mesajına ekledi. Bu mesajın akabinde Xiaomi India’nın başındaki isim olan Manu Kumar Jai tarafından paylaşılan bir görsel, Xiaomi’nin kendi ürünleri için hazırladığı bir zaman çizelgesine benziyor. İlgili görsele şu an için ulaşılamıyor çünkü Manu Kumar Jai o mesajı kaldırdı. Kaldırılan mesajdan geriye kalan ve pek net olmayan yukarıdaki görselde yazılı olan Mi Pad ve F2 ibaresi, son derece şüphe uyandırıyor lakin bu planın hangi yıl için hazırlandığı belli değil. POCO India ekibinin başındaki ismin paylaşılan görseli hemen kaldırması, Pocophone F2’nin ya bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürüleceğini ya da 2020 yılının dördüncü çeyreğinde satılmaya başlanacağını düşündürtüyor. pocophone f2 çıkış tarihi Önümüzdeki günlerde Xiaomi tarafından bir açıklama gelecek mi hep birlikte göreceğiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

The post Xiaomi’den ilginç Pocophone F2 sızıntısı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.